Emily Swallow

Emily Swallow

Celé jméno: Emily Swallow
Místo narození: Washington, USA
Známé projekty: The Mandalorian, Lovci duchů, Adoptable

Datum narození: 18.12.1979 (44 let)

Americká herečka, která se narodila ve Washingtonu, ale vyrůstala ve Sterlingu. Emily Swallow už od malička tíhla k herectví, ale ještě možná více ke zpěvu. Je výbornou zpěvačkou, která například spolupracovala s Jacem Hubermanem, se kterým v New Yorku založili Jac N Swallow, kde vystupovali různě po městě a zpívali své i cizí hity.

Swallow se poprvé na televizních obrazovkách objevila v roce 2006 v The Guiding Light jako Regina. Větší role přišla až se sérií Southland, kde herečka působila celé dva roky. Posléze přišla Nebezpečná identita a Monday Mornings, dva hity, které dopomohly Swallow k lepším pracovním nabídkám. Následně Swallow získala roli v Mentalistovi, kde si zahrála Kim Fisher.

Za zmínku rozhodně stojí i seriál Adoptable z roku 2016. Po ztvárnění Lisy Crane se Emily Swallow vydala ke Castlevanii. Pokud si ale určitě z nějakého projektu Swallow pamatujete, je to určitě seriál Lovci duchů, kde Emily hraje Amaru. V neposlední řadě se Swallow ukázala i v první řadě seriálu The Mandalorian, kde ovšem měla po celou dobu zakrytou tvář helmou.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Mandalorian Zbrojařka 2019 2023 2

Filtr seriálů