The Mandalorian Zbrojařka

Zbrojařka

Zbrojařka

Zbrojařka mandalorianů na Nevarru, kteří se na planetu vydali po velké Čistce způsobenou Galaktickým Impériem.

Sezóny 1
2019 - 2019

Po Čistce na planetě Mandalore způsobenou Impériem zbytek mandalorianů žije všude možně po galaxii, kde se schovávají. Jednu takovou sektu vede Zbrojařka na Nevarru, kde žijí mandaloriané uctívající staré zvyky. Jedním z nich je, že si nikdy nesmí před nikým sundat helmu. Zbrojařka je také ta, která pomáhá Dinu Djarinovi ukovat zbroj z beskaru, extrémně pevného kovu.

Když Djarin vymýtí imperiální jednotky na Nevarru, mandaloriani se stávají snadným cílem a musí z planety pryč. Djarin se ovšem za nějaký čas na planetu vrátí a právě narazí na Zbrojařku, která mu dá tejný úkol. Jelikož ví, že mandaloriani byli zabiti především kvůli ochraně Baby Yody, Djarin dostane úkol dopravit Dítě za jediema. Jenže kde hledat tyto kouzelníky, když už téměř žádní nejsou? Zbrojařka Djarina navede.


Následně Djarinovi slíbí, že se postará o zbytek imperiálních jednotek. Zatímco tedy Djarin, Baby Yoda, Greef Karga a Cara Dune utíkají, Zbrojařka se utká se stormtroopery. Chvíli vidíme, jak s nimi bojuje a vítězí. Aktuálně nám její stav není známý. Je dost možné, že padla rukou stormtrooperů, přesto tu existuje možnost, že stále žije.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mar.st

This is the way

redaktor
19.11.2020 | 16:57:21
tom99

Její helma je úplně úžasná a ještě ten kožíšek :-)

webmaster, grafik
13.11.2020 | 20:48:19
Blackhand47XD

Hammer Time!

webmaster, grafik
13.11.2020 | 20:23:48

Stav překladu

Epizoda S02E05: Chapter 13: The Jedi

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Aktualizace postav

V průběhu druhé řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Seriál o Bobovi Fettovi by měl být prequelem o tom, jak se dostal ze Sarlacca

Seriál o Bobovi Fettovi by měl být prequelem o tom, jak se dostal ze Sarlacca

Sice to není oficiálně potvrzené, ale lze tomu přikládat určitou váhu. Podle všeho se aktuálně natáčí minisérie o námezdním lovci Bobovi Fettovi. Původně jsme si mysleli, že právě tento seriál bude navazovat na poslední scénu prvního dílu druhé řady Mandaloriana. Vše bude ale nakonec jinak.

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Siege

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Siege

Jsme přesně v polovině řady a máme za sebou čtvrtou epizodu. Tentokrát jsme sledovali malinkou odbočku na Nevarro, přesto jsme se opět dočkali hned několika důležitých odkazů. V tomto dílu se Favreau s Filonim zaměřili na dovysvětlení určitých událostí v sequelové trilogii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců