The Mandalorian Zbrojařka

Zbrojařka

Zbrojařka

Zbrojařka mandalorianů na Nevarru, kteří se na planetu vydali po velké Čistce způsobenou Galaktickým Impériem.

Sezóny 1
2019 - 2019

Po Čistce na planetě Mandalore způsobenou Impériem zbytek mandalorianů žije všude možně po galaxii, kde se schovávají. Jednu takovou sektu vede Zbrojařka na Nevarru, kde žijí mandaloriané uctívající staré zvyky. Jedním z nich je, že si nikdy nesmí před nikým sundat helmu. Zbrojařka je také ta, která pomáhá Dinu Djarinovi ukovat zbroj z beskaru, extrémně pevného kovu.

Když Djarin vymýtí imperiální jednotky na Nevarru, mandaloriani se stávají snadným cílem a musí z planety pryč. Djarin se ovšem za nějaký čas na planetu vrátí a právě narazí na Zbrojařku, která mu dá tejný úkol. Jelikož ví, že mandaloriani byli zabiti především kvůli ochraně Baby Yody, Djarin dostane úkol dopravit Dítě za jediema. Jenže kde hledat tyto kouzelníky, když už téměř žádní nejsou? Zbrojařka Djarina navede.


Následně Djarinovi slíbí, že se postará o zbytek imperiálních jednotek. Zatímco tedy Djarin, Baby Yoda, Greef Karga a Cara Dune utíkají, Zbrojařka se utká se stormtroopery. Chvíli vidíme, jak s nimi bojuje a vítězí. Aktuálně nám její stav není známý. Je dost možné, že padla rukou stormtrooperů, přesto tu existuje možnost, že stále žije.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mar.st

This is the way

redaktor
19.11.2020 | 16:57:21
tom99

Její helma je úplně úžasná a ještě ten kožíšek :-)

webmaster, grafik
13.11.2020 | 20:48:19
Blackhand47XD

Hammer Time!

webmaster, grafik
13.11.2020 | 20:23:48

Stav překladu

Epizoda S02E08: Chapter 16: The Rescue

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Aktualizace postav

V průběhu druhé řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Thrawn se připravuje na chystaný debut v hraném seriálu, jak do universa zapadne?

Thrawn se připravuje na chystaný debut v hraném seriálu, jak do universa zapadne?

Dave Filoni aktuálně rozšiřuje celý svět Star Wars. Důkazem toho je druhá řada Mandaloriana, kde jsme se po první komorní řadě přesunuli ke známějším postavám, po kterých fanoušci dlouho prahli. A zdá se, že nikdo nehodlá sundat nohu z plynu. Článek obsahuje potenciální spoilery.

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

Máme za sebou epizodu The Tragedy, ve které se opravdu staly velké věci. Dočkali jsme se nečekané ztráty, která je pro našeho hrdinu velice osobní. Do konce druhé sezóny už zbývají pouze dvě epizody. Tak co všeho zajímavého se stalo v šesté epizodě?

Galerie

Galerie

Narozeniny herců