The Mandalorian
92/100 - 213×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Penn Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

S03E05: Chapter 21: The Pirate

S03E05: Chapter 21: The Pirate

Greef Karga a celé Nevarro čelí rozsáhlému útoku piráta Goriana Sharda. Karga požádá o pomoc Novou Republiku, jenže ta v tuto chvíli systém vnímá jako nezávislý a pomoc nevysílá. Úkolu se tak chytnou Mandaloriani. Dochází k velkému průlomu tradic z pozice Zbrojířky.

cz sk
29.3.2023
42 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Camaris

Největší fail třetí řady, vysvětleno zde: https://screenrant.com/…rule-broken/

3.4.2023 | 13:24:07
Gaffík

Pravda je, že Mandaloriani skoro dostali na prdel od amatérských pirátů s bambitkama. Vůbec nepoužívali ty svoje jetpacky a plamenomety, rakety síťomety, lasery a kdoví co ještě v tom svém arsenálu měli…Kdo ví, jestli uvidíme Emilku bez masky. Ale stejně je to maras, jak takovou něžnou herečku obsadí do role kovářky (=

2.4.2023 | 23:45:27
Guigonnjinn12

Zeb. je třeba něco dodat

31.3.2023 | 14:49:54
default

Karabast!! :D <3

PS: Pofidernej zaver jen pro to, aby to melo pokracovani…

31.3.2023 | 0:56:13
LMDizajn

Make Bo Katan Queen again! :D

30.3.2023 | 23:36:57
RagnarokCzD

Jako bylo to skvělý … ale mohlo to bejt mnohem, mnohem, mnohem a ještě jednou mnohem lepší. :(

Strašně mě mrzí, že Mandaloriani se pohybovali po městě jako obyčejný vojáci, místo aby pořádně využili svoje výhody … to bylo nejvíc vidět ve scéně s tím kanónem, frajeři v takřka nezničitelný zbroji se schovávaj za rohem i když maj rakety, granáty a můžou lítat … o kolik líp by to vypadalo, kdyby se je piráti snažili chytat do pastí, jen aby zjistili že Mandaloriani je převezli a zaútočili na ně ze zálohy, z hora, nebo nastražili vlastní?

Jako bez pardónu, má to bejt národ nejlepších válečníků v galaxii a parta poloožralejch pirátů v babitkama bez technologie, bez zbroje a dost možná bez výcviku … jim dala docela solidně na prdel. :D

30.3.2023 | 21:19:03
dovahkiin

Dobrý díl. Pokud pirát nějakým zázrakem nepřežil tak asi zatápět Skeleton crew nebude :D

30.3.2023 | 20:49:14
JK

Chci vidět kovářku bez helmy :D :D

30.3.2023 | 18:53:43
Fat Tony

Ale hej omnoho lepsie, bavil som sa dobre :)

30.3.2023 | 17:07:06
davidovechkin

Děj se trošku posunul, ale seriál o Mandalorianovi vlastně není ani o něm a hraje druhé housle v celé této sérii. Ale snad se to teď rozjede pořádně v těch posledních epizodách

30.3.2023 | 16:19:15

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Uvidíme ve finále třetí řady Pedra Pascala?

Uvidíme ve finále třetí řady Pedra Pascala?

Pedro Pascal je spíše dabér Mandaloriana než jeho herec. Tato role mu nesmírně sedí a vyhovuje, přesto si každou řadu udělal čas a ukázal nám svou tvář, aby fanoušci byli ubezpečení, že pod helmou je stále on. Ve třetí řadě jsme ale ještě Pascala neviděli, tak dočkáme se ho teď?

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Co je zač Stínová rada Impéria?

Co je zač Stínová rada Impéria?

Můžete si o minulých epizodách říkat, co chcete, ale závěrečné dvě epizody Mandaloriana stojí v každé řadě za to. I nyní jsme se dočkali pořádného nářezu a viděli jsme až do kuchyně samotného Impéria. Seriál se vyšvihl se skvělou scénou, ze které jde mráz po zádech.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama