The Mandalorian
92/100 - 219×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Penn Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

Penn Pershing

Penn Pershing

Klonovač, který se snaží vytvořit něco zcela unikátního a také nebezpečného. Chce naklonovat citlivého jedince na Sílu.

Sezóny 3
2019 - 2023

Doktor Pershing je vědec, který slouží padlému Impériu. Sám se především zajímá o klonovací proces, od Impéria dostal velice specifický úkol. Pershing zpočátku pracoval pro Klienta, který operoval na planetě Nevarro. Ten ostatně dal úkol námezdnímu lovci Dinu Djarinovi přivést velice cennou zásilku z Arvaly-7, Dítě citlivé na Sílu.

Když to Djarin udělal a přivedl Baby Yodu zpět na Nevarro, Pershing ihned odebral Dítěti krev. A to z jednoho důvodu. Jelikož je Dítě citlivé na Sílu, má v sobě určitý počet midi-chlorianů. A to je to, co doktor Pershing chce. Ostatně ten pracuje na velice utajovaném projektu, o kterém ví málokdo v padlém Impériu. Když se Djarin vydává zachránit Dítě ze spárů Impéria, zjistí, že Pershing byl možná jedním z těch, který usiloval o to, aby Dítě nezemřelo.

Djarin tak nechává Pershinga žít, zatímco zbytek imperiálních jednotek včetně Klienta zemře jeho rukou. Doktor Persing je ovšem posléze přidělen pod samotného Moffa Gideona, pro kterého dělá opět zajímavou prácičku. Má opět na starosti klonovací proces. Zatím přesně nevíme, koho klonuje, ale nejspíše se jedná o samotného císaře Sheeva Palpatina, který je již devět let po smrti. Ještě by to mohl být budoucí nejvyšší vůdce Snoke.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Blackhand47XD

Celkem zajímavá postava. Uvidíme, kam se posune časem. :)

webmaster, grafik
21.11.2020 | 20:23:08
tom99

Podle mě jeden z mála imperialistů, který má dobré srdce. Nakonec přeběhne k dobrým :-)

webmaster, grafik
21.11.2020 | 16:31:40

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Novinky

Stávka scenáristů a herců skončila, jak to bude s natáčením čtvrté řady Mandaloriana?

Stávka scenáristů a herců skončila, jak to bude s natáčením čtvrté řady Mandaloriana?

Seriál Mandalorian je stálicí na Disney+ a může se pyšnit vysokou sledovaností. Čtvrtá řada se stále chystá, scénář je již dávno hotový a prakticky se již po konci stávky čeká na první klapku. Sehnat všechny herce nebude úplně až tak jednoduché. Kdy by se mohlo začít natáčet?

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Seriály z Mando-verse konečně našly svého Nicka Furyho

Seriály z Mando-verse konečně našly svého Nicka Furyho

Seriály potřebují ten stmelovací element, který dá všechny dohromady, nebo ne? Zvlášť když se chystá celovečerní film, který má být pomyslným vyvrcholením hned několika seriálů. A právě tento element Star Wars již našly. Mají svého Nicka Furyho, který je bude provázet i nadále.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama