The Mandalorian Bo-Katan Kryze

Bo-Katan Kryze

Bo-Katan Kryze

Právoplatná vládkyně Mandaloru, která se opět snaží o osvobození své planety a získání temného meče zpět.

Sezóny 1
2020 - 2020

Bývalá členka Úmrlčí hlídky během Klonových válek, která sloužila pod Pre Vizslou. Když se ale ten spojil s bývalým sithským lordem Maulem, Bo-Katan opustila Úmrlčí hlídku a postavila se proti ní a Vizslovi. Bo-Katan byla následně svědkyní vraždy své sestry a dosavadní vévodkyně Mandaloru Satine Kryze. Ovšem to nebyl jediný temný den pro jinak neutrální Mandalore, následně po pádu Republiky planetu obsadilo Impérium.

To dalo vládu Garu Saxonovi, který měl mandaloriany přesvědčit, že sloužit Impériu je vlastně dobrá věc. Celá planeta byla rozvrácená rozdílnými názory, až se jednoho dne objevila Sabine Wren a spojila se právě s Bo-Katan. Společnými silami vypudili Gara Saxona a planetu opět osvobodili. Impérium ovšem vrátilo úder tvrdě a během Čistky, důležitým milníkem v historii Mandaloru, zemřela spousta mandalorianů.


Právě v té době Bo-Katan ztratila rodinné dědictví, temný meč, který si pro sebe ukořistil jeden z imperiálních vládců Gideon. O několik let později na Bo-Katan narazí Din Djarin. Ten se od ní dozví, že Bo-Katan stále usiluje o znovu osvobození Mandaloru a poražení zbytku padlého Impéria. Zároveň ovšem jde Kryze i o temný meč, který nedopatřením ztratila.

Více o minulosti postavy Bo-Katan Kryze se dozvíte zde.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

symposka

19.11.2020 | 19:44:55
the Grand Inquisitor

„zemřelo spoustu mandalorianů“. prosím opravu na zemřela spousta. Nezapomeňte zmínit obležení Mandaloru a vysvobození jej zpod nadvlády Maula a známost Bo-Katan s Ahsokou.

14.11.2020 | 12:27:30
Blackhand47XD

Málokdy se stává, aby si dabér zahrál vlastní postavu. No, tak tu po dlouhé době máme zase někoho z animáku v hrané podobě. Po knižním Cobbovi dobrá práce. :)

webmaster, grafik
13.11.2020 | 20:23:33
tom99

Tohle je opravdu fanservise jako prase. Klobouk dolů. Aby si postavu zahrála její bývalá dabérka z animovaných seriálů. Naprosto skvělý!

webmaster, grafik
13.11.2020 | 19:46:53

Stav překladu

Epizoda S02E05: Chapter 13: The Jedi

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Aktualizace postav

V průběhu druhé řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Seriál o Bobovi Fettovi by měl být prequelem o tom, jak se dostal ze Sarlacca

Seriál o Bobovi Fettovi by měl být prequelem o tom, jak se dostal ze Sarlacca

Sice to není oficiálně potvrzené, ale lze tomu přikládat určitou váhu. Podle všeho se aktuálně natáčí minisérie o námezdním lovci Bobovi Fettovi. Původně jsme si mysleli, že právě tento seriál bude navazovat na poslední scénu prvního dílu druhé řady Mandaloriana. Vše bude ale nakonec jinak.

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Siege

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Siege

Jsme přesně v polovině řady a máme za sebou čtvrtou epizodu. Tentokrát jsme sledovali malinkou odbočku na Nevarro, přesto jsme se opět dočkali hned několika důležitých odkazů. V tomto dílu se Favreau s Filonim zaměřili na dovysvětlení určitých událostí v sequelové trilogii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců