The Mandalorian
92/100 - 219×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Penn Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

Bo-Katan Kryze

Bo-Katan Kryze

Právoplatná vládkyně Mandaloru, která se opět snaží o osvobození své planety a získání temného meče zpět.

Sezóny 2
2020 - 2023

Bývalá členka Úmrlčí hlídky během Klonových válek, která sloužila pod Pre Vizslou. Když se ale ten spojil s bývalým sithským lordem Maulem, Bo-Katan opustila Úmrlčí hlídku a postavila se proti ní a Vizslovi. Bo-Katan byla následně svědkyní vraždy své sestry a dosavadní vévodkyně Mandaloru Satine Kryze. Ovšem to nebyl jediný temný den pro jinak neutrální Mandalore, následně po pádu Republiky planetu obsadilo Impérium.

To dalo vládu Garu Saxonovi, který měl mandaloriany přesvědčit, že sloužit Impériu je vlastně dobrá věc. Celá planeta byla rozvrácená rozdílnými názory, až se jednoho dne objevila Sabine Wren a spojila se právě s Bo-Katan. Společnými silami vypudili Gara Saxona a planetu opět osvobodili. Impérium ovšem vrátilo úder tvrdě a během Čistky, důležitým milníkem v historii Mandaloru, zemřela spousta mandalorianů.

Právě v té době Bo-Katan ztratila rodinné dědictví, temný meč, který si pro sebe ukořistil jeden z imperiálních vládců Gideon. O několik let později na Bo-Katan narazí Din Djarin. Ten se od ní dozví, že Bo-Katan stále usiluje o znovu osvobození Mandaloru a poražení zbytku padlého Impéria. Zároveň ovšem jde Kryze i o temný meč, který nedopatřením ztratila.

Více o minulosti postavy Bo-Katan Kryze se dozvíte zde.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lil_Biatch

Úplnej průser…

8.4.2023 | 16:23:31
captain

Starbuck, buck, buck, buck…

25.1.2022 | 11:49:09
fanta2pomeranc

Já měla mnohem radši její sestru, ale je to fajn ženská.

20.1.2021 | 11:34:16
KarlCZ

Líbí se mi :)

5.12.2020 | 13:30:44
LMDizajn

Keď sa objavila, to bolo také WAUUUUU! Perfektný kostým, perfetkné spracovanie. Jedinú malú výtku mám, že sa priveľmi usmievala, zo seriálov ju poznáme ako mrzutú a prísnu.

30.11.2020 | 10:52:43
Kothy

symposka

19.11.2020 | 19:44:55
the Grand Inquisitor

„zemřelo spoustu mandalorianů“. prosím opravu na zemřela spousta. Nezapomeňte zmínit obležení Mandaloru a vysvobození jej zpod nadvlády Maula a známost Bo-Katan s Ahsokou.

14.11.2020 | 12:27:30
Blackhand47XD

Málokdy se stává, aby si dabér zahrál vlastní postavu. No, tak tu po dlouhé době máme zase někoho z animáku v hrané podobě. Po knižním Cobbovi dobrá práce. :)

webmaster, grafik
13.11.2020 | 20:23:33
tom99

Tohle je opravdu fanservise jako prase. Klobouk dolů. Aby si postavu zahrála její bývalá dabérka z animovaných seriálů. Naprosto skvělý!

webmaster, grafik
13.11.2020 | 19:46:53

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Novinky

Stávka scenáristů a herců skončila, jak to bude s natáčením čtvrté řady Mandaloriana?

Stávka scenáristů a herců skončila, jak to bude s natáčením čtvrté řady Mandaloriana?

Seriál Mandalorian je stálicí na Disney+ a může se pyšnit vysokou sledovaností. Čtvrtá řada se stále chystá, scénář je již dávno hotový a prakticky se již po konci stávky čeká na první klapku. Sehnat všechny herce nebude úplně až tak jednoduché. Kdy by se mohlo začít natáčet?

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Seriály z Mando-verse konečně našly svého Nicka Furyho

Seriály z Mando-verse konečně našly svého Nicka Furyho

Seriály potřebují ten stmelovací element, který dá všechny dohromady, nebo ne? Zvlášť když se chystá celovečerní film, který má být pomyslným vyvrcholením hned několika seriálů. A právě tento element Star Wars již našly. Mají svého Nicka Furyho, který je bude provázet i nadále.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama