The Mandalorian
92/100 - 213×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Penn Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

S03E08: Chapter 24: The Return

S03E08: Chapter 24: The Return

Din Djarin si uvědomuje, že Gideon nepřestane, dokud ho někdo nezastaví. Rozhodne se s ním tedy vypořádat jednou provždy, ale Gideon má za sebou pretoriánské gardisty. Bo-Katan vede útok na Mandalore, jenž se snaží osvobodit. Válka o zdánlivě prázdnou planetu začíná.

cz sk
19.4.2023
39 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
svätý.šebastián

Oddychovka, pri ktorej sa naozaj nedá veľmi premýšľať, lebo sa pokazí celý dej. Ukončenie fajn, Mandalore je späť a takisto aj samotny Din sa vracia k obyčajným úlohám. A Grogu môže silou týrať zvieratká :) v podstate to týmto mohli už aj ukončiť celé…

29.4.2023 | 13:05:03
Lil_Biatch

Bóže to zase bylo něco.

28.4.2023 | 22:10:33
massx

Závěrečná epizoda naplněná sledem bojových scén nebyla špatná a uspokojila nenáročného diváka. Alespoň tentokrát základna záporáků o velikosti malého měsíce nebyla zničena jednou menší výbušninou, jak je to v SW neblahým zvykem, ale pěkně nárazem křižníku. Celkově třetí řada mnohem slabší než ty předchozí, kompilace nelogičností i v univerzu, kde se toho dá hodně omluvit. S klidem se to dalo sledovat jen při vypnutém mozku. Tohle za mě není ta správna cesta.

24.4.2023 | 7:51:25
SUFORAYSIS

MASAKRUOZNÍ bitka na konec........­.............­...MILUJU VTIPI S BABU FRIKAMA....... :-) :-) :-) 87%

24.4.2023 | 2:54:28
Jiri2662

Díl dobrý, ale bohužel od Grogu jsem čekal víc na to, že byl cca 2 roky s Lukem.

22.4.2023 | 20:21:04
ReisRyos

Mandalore znovu povstane.

22.4.2023 | 18:54:34
Camaris

https://www.youtube.com/watch?…

  • Interesting note of trivia, that was mentioned in the show itself : the darksaber's hilt is crafted from refined beskar forged by Tarre Visla. It has been around for thousands of years, and the hilt itself can block a lightsaber. 60 year old man with a power suit crushes it with one hand. And somehow Bo Katan's hand doesn't get crushed at all in the process.
22.4.2023 | 17:05:56
Zin-Azshari

Nic moc, plný nejrůznějších nelogičností a kravin

20.4.2023 | 23:16:23
caliel

Z Manda se stal ještě vetší terminátor než byl a v začátku vyklepne super-dark troopery jak nic…ok Gideon ma novou Vader/Beskar/Robo zbroj ale dostane po čumáku v 5 minutách ( doporučuji se podívat na zhruba 23 min kdy odráží meč Bo-Katan ktera je 50 metru od nej->jak se tohle vubec muze dostat do finalni verze)… Fan service delivered ale Favreau a Kennedy budou muset zabrat v S4 jak by řekl Din Grogu „No.No,No.“

20.4.2023 | 22:08:08
corwin78

Na můj vkus příliš mnoho WTF momentů, uspěchané, nevyužitý potenciál.

20.4.2023 | 21:50:42

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Uvidíme ve finále třetí řady Pedra Pascala?

Uvidíme ve finále třetí řady Pedra Pascala?

Pedro Pascal je spíše dabér Mandaloriana než jeho herec. Tato role mu nesmírně sedí a vyhovuje, přesto si každou řadu udělal čas a ukázal nám svou tvář, aby fanoušci byli ubezpečení, že pod helmou je stále on. Ve třetí řadě jsme ale ještě Pascala neviděli, tak dočkáme se ho teď?

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Co je zač Stínová rada Impéria?

Co je zač Stínová rada Impéria?

Můžete si o minulých epizodách říkat, co chcete, ale závěrečné dvě epizody Mandaloriana stojí v každé řadě za to. I nyní jsme se dočkali pořádného nářezu a viděli jsme až do kuchyně samotného Impéria. Seriál se vyšvihl se skvělou scénou, ze které jde mráz po zádech.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama