The Mandalorian
92/100 - 215×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Penn Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

Peli Motto

Peli Motto

Vedoucí Hangáru 3–5, která pomáhá Dinu Djarinovi na Tatooinu, když se tam námezdní lovec vydá.

Sezóny 3
2019 - 2023

Peli Motto šéfuje Hangáru 3–5 v Mos Eisley na Tatooinu. Právě tam se vydá i námezdní lovec Mandalorian, který chce na gangsterské planetě ovládanou Huttským kartelem sehnat práci mimo Cech námezdních lovců, kteří na něj vypsali odměnu. To se mu nakonec povede, když se se začátečnickým námezdním lovcem vydá ulovit nebezpečnou Fennec Shand.

Brzy se ovšem tento nováček obrátí proti Mandalorianovi a do konfliktu je nechtěně připletena i Peli Motto, která v té době hlídala malého Baby Yodu. Din Djarin si uvědomí, že Peli Motto je spolehlivá a může s ní počítat i do budoucna. Když tedy vyrazí na Tatooine podruhé, vydá se ji rovnou navštívit. Peli ho navede do města Mos Pelgo, kde může najít ztraceného mandaloriana.

Když se Din Djarin vrátí ze své nebezpečné výpravy z útrob krayského draka, hodlá Tatooine opustit. Ještě předtím ale získá od Peli Motto dobrý typ, kde by mohl najít skutečného mandaloriana (ostatně Cobb Vanth v Mos Pelgu byl pouze podvodníkem). Ovšem za tuto cennou informaci musí zaplatit tím, že jeden ohrožený druh bude muset přepravit přes půlku galaxie a nepoužít světelnou rychlost. Tento typ od Peli Motto opravdu stál za to.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

symposka

12.11.2020 | 12:40:30
Blackhand47XD

V první sérii mě iritovala, ale druhá jí posunula na trošku vyšší úroveň. Opravdu typická představitelka obyvatele z Tatooine.

webmaster, grafik
6.11.2020 | 20:28:59
tom99

Jako výplňková postava na pár minut na epizodu jde. Ale častěji bych ji vídat nechtěl…

webmaster, grafik
6.11.2020 | 19:18:57

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Novinky

Stávka scenáristů a herců skončila, jak to bude s natáčením čtvrté řady Mandaloriana?

Stávka scenáristů a herců skončila, jak to bude s natáčením čtvrté řady Mandaloriana?

Seriál Mandalorian je stálicí na Disney+ a může se pyšnit vysokou sledovaností. Čtvrtá řada se stále chystá, scénář je již dávno hotový a prakticky se již po konci stávky čeká na první klapku. Sehnat všechny herce nebude úplně až tak jednoduché. Kdy by se mohlo začít natáčet?

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Seriály z Mando-verse konečně našly svého Nicka Furyho

Seriály z Mando-verse konečně našly svého Nicka Furyho

Seriály potřebují ten stmelovací element, který dá všechny dohromady, nebo ne? Zvlášť když se chystá celovečerní film, který má být pomyslným vyvrcholením hned několika seriálů. A právě tento element Star Wars již našly. Mají svého Nicka Furyho, který je bude provázet i nadále.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama