The Mandalorian
93/100 - 184×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Doktor Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

Peli Motto

Peli Motto

Vedoucí Hangáru 3–5, která pomáhá Dinu Djarinovi na Tatooinu, když se tam námezdní lovec vydá.

Sezóny 2
2019 - 2020

Peli Motto šéfuje Hangáru 3–5 v Mos Eisley na Tatooinu. Právě tam se vydá i námezdní lovec Mandalorian, který chce na gangsterské planetě ovládanou Huttským kartelem sehnat práci mimo Cech námezdních lovců, kteří na něj vypsali odměnu. To se mu nakonec povede, když se se začátečnickým námezdním lovcem vydá ulovit nebezpečnou Fennec Shand.

Brzy se ovšem tento nováček obrátí proti Mandalorianovi a do konfliktu je nechtěně připletena i Peli Motto, která v té době hlídala malého Baby Yodu. Din Djarin si uvědomí, že Peli Motto je spolehlivá a může s ní počítat i do budoucna. Když tedy vyrazí na Tatooine podruhé, vydá se ji rovnou navštívit. Peli ho navede do města Mos Pelgo, kde může najít ztraceného mandaloriana.


Když se Din Djarin vrátí ze své nebezpečné výpravy z útrob krayského draka, hodlá Tatooine opustit. Ještě předtím ale získá od Peli Motto dobrý typ, kde by mohl najít skutečného mandaloriana (ostatně Cobb Vanth v Mos Pelgu byl pouze podvodníkem). Ovšem za tuto cennou informaci musí zaplatit tím, že jeden ohrožený druh bude muset přepravit přes půlku galaxie a nepoužít světelnou rychlost. Tento typ od Peli Motto opravdu stál za to.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

symposka

12.11.2020 | 12:40:30
Blackhand47XD

V první sérii mě iritovala, ale druhá jí posunula na trošku vyšší úroveň. Opravdu typická představitelka obyvatele z Tatooine.

webmaster, grafik
6.11.2020 | 20:28:59
tom99

Jako výplňková postava na pár minut na epizodu jde. Ale častěji bych ji vídat nechtěl…

webmaster, grafik
6.11.2020 | 19:18:57

Stav překladu

Epizoda S00E10: Disney Gallery: Making of the Season 2 Finale

Překlad: @Kratos91

Aktualizace postav

V průběhu druhé řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Thrawn se připravuje na chystaný debut v hraném seriálu, jak do universa zapadne?

Thrawn se připravuje na chystaný debut v hraném seriálu, jak do universa zapadne?

Dave Filoni aktuálně rozšiřuje celý svět Star Wars. Důkazem toho je druhá řada Mandaloriana, kde jsme se po první komorní řadě přesunuli ke známějším postavám, po kterých fanoušci dlouho prahli. A zdá se, že nikdo nehodlá sundat nohu z plynu. Článek obsahuje potenciální spoilery.

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

Máme za sebou epizodu The Tragedy, ve které se opravdu staly velké věci. Dočkali jsme se nečekané ztráty, která je pro našeho hrdinu velice osobní. Do konce druhé sezóny už zbývají pouze dvě epizody. Tak co všeho zajímavého se stalo v šesté epizodě?

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama