The Mandalorian Greef Karga

Greef Karga

Greef Karga

Člověk, který hledá práci jiným námezdním lovcům. Ve svém týmu má i Mandaloriana, velice nadaného lovce.

Sezóny 2
2019 - 2020

Greef Karga je spojkou mezi klienty a námezdními lovci. Je to právě on, který hledá námezdním lovcům ty nejlepší a nejvýhodnější práce. Z těch má samozřejmě odměnu, protože mu klienti štědře zaplatí. Karga chce mít ve svém portfoliu jen ty nejlepší námezdní lovce, protože pouze v případě úspěchu dané mise dostane zaplaceno i on. Proto má ve svém týmu Mandaloriana.

Ten ovšem prahne po vyšších cílech a úspěchu, proto mu Greef Karga věnuje opravdu hodně lukrativní zakázku, kterou by jiný lovec jen tak nezvládl. Jeho klientem jsou přisluhovači padlého Impéria, kteří chtějí, aby jim Mandalorian obstaral živou zásilku ukrytou na planetě Alvara-7. Mandalorian se tam vydá a i za pomoci IG-11 a Kuiila se mu podaří zásilku získat. Z té se vyklube mládě rasy našeho známého mistra Yody.


Když se Mandalorian vrací, odevzdá zásilku imperialistům. Greef Karga má velkou radost, protože za tuto vykonanou práci nedostal tučnou odměnu pouze Mandalorian, ale také Karga. O to horší je následné překvapení, když si Mandalorian vše rozmyslí a vydá se mládě zachránit a sebrat ho imperialistům. Následně je na Mandaloriana vypsána velká odměna, takže po něm nepůjdou jen ostatní námezdní lovci, ale také Greef Karga, který si nechce pokazit svou pověst u imperialistů.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

smejd

5.1.2020 | 19:32:42
ThomasiQ

V průběhu seriálu možná změním hodnocení, ale zatím není pořádně co hodnotit. Postava není vůbec rozvinutá, ani se v tolika scénách neobjevila. Postava má velký potenciál a zajímá mě jak se vyvine, ale zatím 60%

7.12.2019 | 12:42:11
KarlCZ

Je super :)

6.12.2019 | 18:58:26
tom99

První díl mi nevadil, ale v tom třetím mě šíleně sral. Možná to bylo i poměrně velkou neschopností herce…

webmaster, grafik
28.11.2019 | 0:32:48

Stav překladu

Epizoda S02E08: Chapter 16: The Rescue

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Aktualizace postav

V průběhu druhé řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Thrawn se připravuje na chystaný debut v hraném seriálu, jak do universa zapadne?

Thrawn se připravuje na chystaný debut v hraném seriálu, jak do universa zapadne?

Dave Filoni aktuálně rozšiřuje celý svět Star Wars. Důkazem toho je druhá řada Mandaloriana, kde jsme se po první komorní řadě přesunuli ke známějším postavám, po kterých fanoušci dlouho prahli. A zdá se, že nikdo nehodlá sundat nohu z plynu. Článek obsahuje potenciální spoilery.

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

Máme za sebou epizodu The Tragedy, ve které se opravdu staly velké věci. Dočkali jsme se nečekané ztráty, která je pro našeho hrdinu velice osobní. Do konce druhé sezóny už zbývají pouze dvě epizody. Tak co všeho zajímavého se stalo v šesté epizodě?

Galerie

Galerie

Narozeniny herců