The Mandalorian Greef Karga

Greef Karga

Greef Karga

Člověk, který hledá práci jiným námezdním lovcům. Ve svém týmu má i Mandaloriana, velice nadaného lovce.

Sezóny 2
2019 - 2020

Greef Karga je spojkou mezi klienty a námezdními lovci. Je to právě on, který hledá námezdním lovcům ty nejlepší a nejvýhodnější práce. Z těch má samozřejmě odměnu, protože mu klienti štědře zaplatí. Karga chce mít ve svém portfoliu jen ty nejlepší námezdní lovce, protože pouze v případě úspěchu dané mise dostane zaplaceno i on. Proto má ve svém týmu Mandaloriana.

Ten ovšem prahne po vyšších cílech a úspěchu, proto mu Greef Karga věnuje opravdu hodně lukrativní zakázku, kterou by jiný lovec jen tak nezvládl. Jeho klientem jsou přisluhovači padlého Impéria, kteří chtějí, aby jim Mandalorian obstaral živou zásilku ukrytou na planetě Alvara-7. Mandalorian se tam vydá a i za pomoci IG-11 a Kuiila se mu podaří zásilku získat. Z té se vyklube mládě rasy našeho známého mistra Yody.


Když se Mandalorian vrací, odevzdá zásilku imperialistům. Greef Karga má velkou radost, protože za tuto vykonanou práci nedostal tučnou odměnu pouze Mandalorian, ale také Karga. O to horší je následné překvapení, když si Mandalorian vše rozmyslí a vydá se mládě zachránit a sebrat ho imperialistům. Následně je na Mandaloriana vypsána velká odměna, takže po něm nepůjdou jen ostatní námezdní lovci, ale také Greef Karga, který si nechce pokazit svou pověst u imperialistů.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

smejd

5.1.2020 | 19:32:42
ThomasiQ

V průběhu seriálu možná změním hodnocení, ale zatím není pořádně co hodnotit. Postava není vůbec rozvinutá, ani se v tolika scénách neobjevila. Postava má velký potenciál a zajímá mě jak se vyvine, ale zatím 60%

7.12.2019 | 12:42:11
KarlCZ

Je super :)

6.12.2019 | 18:58:26
tom99

První díl mi nevadil, ale v tom třetím mě šíleně sral. Možná to bylo i poměrně velkou neschopností herce…

webmaster, grafik
28.11.2019 | 0:32:48

Stav překladu

Epizoda S02E05: Chapter 13: The Jedi

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Aktualizace postav

V průběhu druhé řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Seriál o Bobovi Fettovi by měl být prequelem o tom, jak se dostal ze Sarlacca

Seriál o Bobovi Fettovi by měl být prequelem o tom, jak se dostal ze Sarlacca

Sice to není oficiálně potvrzené, ale lze tomu přikládat určitou váhu. Podle všeho se aktuálně natáčí minisérie o námezdním lovci Bobovi Fettovi. Původně jsme si mysleli, že právě tento seriál bude navazovat na poslední scénu prvního dílu druhé řady Mandaloriana. Vše bude ale nakonec jinak.

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Siege

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Siege

Jsme přesně v polovině řady a máme za sebou čtvrtou epizodu. Tentokrát jsme sledovali malinkou odbočku na Nevarro, přesto jsme se opět dočkali hned několika důležitých odkazů. V tomto dílu se Favreau s Filonim zaměřili na dovysvětlení určitých událostí v sequelové trilogii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců