Gina Carano

Gina Carano

Celé jméno: Gina Carano
Místo narození: Dallas County, Texas, USA
Známé projekty: The Mandalorian, Deadpool, Rychle a zběsile 6

Datum narození: 16.4.1982 (42 let)

Gina Carano je americká herečka, která ale u herectví rozhodně nezačínala. Vždy měla ráda posilování a je to pořádný kus ženy. Již od mala hrála basketbal, ale nejvíce se proslavila jako zápasnice v MMA, kde dodnes drží několik rekordů. Specializuje se hned na několik bojových umění, nejbližší je jí ale Muay Thai. Svou formu si skvěle drží i dodnes.

Gina začala s herectvím v roce 2005 ve filmu Ring Girls, dále se objevila ve filmech Rychle a zběsile 6, Na vlastní pěst a Blood and Bone. Více do podvědomí se ovšem dostala ve filmu Deadpool, kde si zahrála jednu z hlavních záporných postav filmu. Mutant Angel Dust, kterého Carano ztvárňuje, tak pořádně sprostému Deadpoolovi zatopil.

Gina Carano byla taktéž obsazena do vůbec prvního hraného seriálu Star Wars s názvem The Mandalorian, kde ztvárnila bývalého vojáka Aliance Cara Dune. Samotní tvůrci seriálu Dave Filoni a Jon Favreau se přiznali, že Gina Carano je velice nadaná a jedna akční scéna v seriálu ji prý totálně změní celou kariéru a o nabídky nebude mít nouze. Uvidíme, zda to nakonec tak bude.

Foto: Disney+


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Mandalorian Cara Dune 2019 2020 2

Filtr seriálů