The Mandalorian
92/100 - 219×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Penn Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

S03E01: Chapter 17: The Apostate

S03E01: Chapter 17: The Apostate

Din Djarin se opět vydává za Zbrojařkou, které oznamuje, že našel způsob jak se vykoupit a stát se opět Mandalorianem. V mezičase se vydává společně s Grogu na Nevarro, které prošlo řádnou změnou. V neposlední řadě Din narazí i na Bo-Katan, jenž zůstala úplně sama.

cz sk
1.3.2023
36 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
bumpak

No, je to zase po delší době rozjezd, trochu to místy zaskřípe, ale jsme rádi, že je Mando zpátky, ne? Však ono se to snad rozjede…za mě tak 90 ze 100, protože mám pro tenhle seriál slabost, jinak by to poctivě bylo o něco míň…

8.3.2023 | 15:03:27
LMDizajn

Chápem, že väčšina by chcela non stop akčné scény a dej, ale takýto bol vždy Star Wars aj Clone Wars, postupne budoval svet a postavy. A áno, Mando je od začiatku ako hra, ale prečo nie. Možno, keby diel končil súbojom a nie rozhovorom s bo katan, viacerym ludom by sa to pačilo viac. Za mna Star Wars ako ma byt.

8.3.2023 | 9:04:44
Blázen z Jericha

Nejvíc mě rozsekalo, když dali desetiletému klučinovi přilbu, že si jí nikdy nesmí sundat. Zcela jistě mu padne i ve dvaceti…Grogu se vrátil a nic se nezměnilo. A ještě k tomu Din potřebuje robota z první epizody aby co? Aby mu pomohl v hledání. Kdo ho tam chtěl? Začalo to docela bídně a to jsem byl ze seriálu nadšený.

7.3.2023 | 10:26:20
davidovechkin

Klasický zahřívací díl :) Ale za mě dobrý

6.3.2023 | 10:19:14
Michal_

Je to barevné, jsou tam roztomilé potvůrky, ale příběh mi přijde až příliš jednoduchý a klišovitý. Snad to bude příště lepší.

6.3.2023 | 2:03:50
téčko171

Jak pravil klasik všech klasiků, toho času generál Jack O'Neill: „Ya know, that ol' chestnut's getting a little… old.“

webmaster
4.3.2023 | 22:40:24
svätý.šebastián

Klasický diel, niečo sa hľadá, niekam sa cestuje a stretávajú sa známe postavy z minulých dielov. Hm, tá jedna potvorka mohla odpravit komplet celú skupinu, ale ak sa chce vykúpiť, tak sa musí vykúpať vo vode :)

4.3.2023 | 18:02:45
4391

Tak si nemůžu pomoct, ale tohle byl zatím nejslabší díl celého seriálu. Ale ještě to nevzdávám. Doufám, že na to dokážou tvůrci nějak navázat. Zatím to ale vypadá jako nastavovaná kaše (jakoby měl seriál skončit druhou řadou, odevzdáním Grogu Lukovi. Jako kdyby pokračování původně nebylo v plánu). Snad se mýlím, byla by opravdu škoda, kdyby tak skvělý seriál pohřbili třetí řadou. Předem se omlouvám každému, koho se můj názor nějak dotkne, ale na co vlastně bylo, že se Grogu vrátil v Book of Boba Fett k Din Djarinovi? V tomhle díle neudělal vůbec nic kromě toho, že tam je (dál třeba nějakou roli bude mít, no jo…), zatím to vypadá, že to klidně mohlo pokračovat bez něj a v BoBF vůbec nemuseli kazit konec druhé řady Manda. Jako celek to třeba fungovat bude, ale první díl nic extra.

3.3.2023 | 23:30:40
KarlCZ

Perfektní rozjezd.

3.3.2023 | 20:07:22
pidalin

Tenhle koncept už po 4 letech pro mě moc nefunguje, je to furt to samý dokola, Mando furt každýmu řiká že někam letí, chce zrovna tohohle droida i když to nemá logiku (jenom nucenej fan service), Grogu je zpátky v pozici roztomilý hračky a pořád neumí říct jediný slovo. Jako v 1. sérii to bylo super protože to bylo jiný, ale tohle je 3. série a já chci díly na podobný úrovni jako bylo finále 2. série, ne furt jenom sledovat jak Mando někam jede, tam sejme pár náhodnejch pirátů a pak zase bezdůvodně letí někam jinam a i přestože dávno ví že to jeho „náboženství“ je jenom sekta a ne názor všech Mandalorianů, tak z nějakýho důvodu má furt potřebu se tim řídit a zavděčit se ostatním sektářům a tak se musí jít někam vykoupat do svatý vody aby smazal hřích v podobě sundání masky. Už to nefunguje

3.3.2023 | 16:47:55

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Novinky

Stávka scenáristů a herců skončila, jak to bude s natáčením čtvrté řady Mandaloriana?

Stávka scenáristů a herců skončila, jak to bude s natáčením čtvrté řady Mandaloriana?

Seriál Mandalorian je stálicí na Disney+ a může se pyšnit vysokou sledovaností. Čtvrtá řada se stále chystá, scénář je již dávno hotový a prakticky se již po konci stávky čeká na první klapku. Sehnat všechny herce nebude úplně až tak jednoduché. Kdy by se mohlo začít natáčet?

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Seriály z Mando-verse konečně našly svého Nicka Furyho

Seriály z Mando-verse konečně našly svého Nicka Furyho

Seriály potřebují ten stmelovací element, který dá všechny dohromady, nebo ne? Zvlášť když se chystá celovečerní film, který má být pomyslným vyvrcholením hned několika seriálů. A právě tento element Star Wars již našly. Mají svého Nicka Furyho, který je bude provázet i nadále.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama