The Mandalorian
92/100 - 219×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Penn Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

S03E02: Chapter 18: The Mines of Mandalore

S03E02: Chapter 18: The Mines of Mandalore

Din Djarin se nejprve vydává na Tatooine, kde si obstará astodroida, který by mohl určit, zda je povrch Mandaloru dýchatelný. Když se ovšem vydá na planetu, čelí tam nečekanému nebezpečí. Grogu okamžitě letí pro nejbližší pomoc. Djarin se chce stále dostat k Živým vodám.

cz sk
8.3.2023
43 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SUFORAYSIS

Mohlo to být DELŠÍ , TEMĚJŠÍ a PROPRACOVANĚJŠÍ ale záporák celkem dobrej.......­.............jen to chtělo trošku rozvinout....­............. EPIZODA JINAK PARÁDNÍ......­......... :-)

12.4.2023 | 2:59:08
Dragon94

Epizoda mě absolutně nebavila.Z Manda se nám stal naprosto neschopný hrdina, kterého musí každý zachraňovat. Zapojení Bo-Katan mi přišlo hodně na sílu, ale budiž. Zjevně by ho Grogu tam odtud se vší tou silou nedovedl dostat sám.Co mě však štve nejvíc je to jak dopadlo hledání součástek z minulé epizody. Jako vážně Mando po vší té snaze obnovit toho konkrétního droida, přistoupil na to,že součástky prostě nejsou a vezme si prvního vraka, kterého mu někdo nabídne? To si vážně o nás tvůrci myslí, že jsme úplně blbý a sežerem jim cokoli co nám podstrčí? Bohužel je zde hodně cítit, že tvůrci vaří z vody a nemají celkový děj nijak promyšlený. Zásadní problém vzniká tím,že chtějí naprosto nesmyslně zachovat koncept prvních dvou sérií,ale narozdíl od nich, už teď pro ně nemají vůbec opodstatnění.

28.3.2023 | 8:59:51
Primaværa

tak toto bola uplna paradicka a za Bo-Katan 11/10 <3

25.3.2023 | 23:23:59
JK

Pro mě jedna z nejlepších epizod ! ;)

21.3.2023 | 15:52:59
SMASH!

Parádní díl, tak jednoduchý, až se mi zdál i reálný, užil jsem si ho na 100 %. :-) Přesně v tomto duchu jen tak dál, žádné vymýšlení neuvěřitelných příběhů, jen obyčejný Djarinův život. :-) Smekám, klaním se a děkuji :-)

15.3.2023 | 9:16:43
theplanetoftheapes

Je to taková pohádka na dobrou noc. Na to, že to je vesmírný kovboj tak potřebuje neustále od někoho pomáhat nebo zachraňovat. Morloci mě pobavili, nějaká smyšlená mezidruhová mandalorianská pohádka už tak ani ne. Grogy loutka má nějaké divné pohyby, někdy metá salta a pak se hned pohybuje jak alkoholem posilněný loutkář, který ovládal Jodu v epizodě V.

14.3.2023 | 14:31:37
Karlosz

Jiné hodnocení než 100% by mělo být automaticky mazáno

13.3.2023 | 11:55:12
František Lukeš

Za mě parádní díl . Jsem nadšen.

12.3.2023 | 10:33:59
KarlCZ

Je to perfektní.

11.3.2023 | 13:23:46
svätý.šebastián

Úvod mal byť asi vtipný.. okolnosti rozhodli, že ti dvaja nakoniec spolupracujú a prehľadávajú zabudnuté tajomstvá Mandaloru. Bo vďaka hlúposti Dina mohla vyniknúť :) tie masky tvorov pôsobili komicky..

11.3.2023 | 12:37:06

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Novinky

Stávka scenáristů a herců skončila, jak to bude s natáčením čtvrté řady Mandaloriana?

Stávka scenáristů a herců skončila, jak to bude s natáčením čtvrté řady Mandaloriana?

Seriál Mandalorian je stálicí na Disney+ a může se pyšnit vysokou sledovaností. Čtvrtá řada se stále chystá, scénář je již dávno hotový a prakticky se již po konci stávky čeká na první klapku. Sehnat všechny herce nebude úplně až tak jednoduché. Kdy by se mohlo začít natáčet?

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Seriály z Mando-verse konečně našly svého Nicka Furyho

Seriály z Mando-verse konečně našly svého Nicka Furyho

Seriály potřebují ten stmelovací element, který dá všechny dohromady, nebo ne? Zvlášť když se chystá celovečerní film, který má být pomyslným vyvrcholením hned několika seriálů. A právě tento element Star Wars již našly. Mají svého Nicka Furyho, který je bude provázet i nadále.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama