The Mandalorian
92/100 - 213×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Penn Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

Ahsoka Tano

Ahsoka Tano

Bývalá padawanka Anakina Skywalkera, která přežila Klonové války i imperiální nadvládu. Nyní pátrá po Thrawnovi.

Sezóny 1
2020 - 2020

Ahsoka Tano je bývalým jediem během dob Klonových válek. Byla přidělena Anakinovi Skywalkerovi, který zpočátku odmítal mít svého padawana, ale pouto, které se v mezičase mezi těmito dvěma vytvořilo, bylo zcela unikátní. Ahsoka několikrát Anakinovi zachránila život a bylo tomu i naopak. V posledním roce Klonových válek ovšem došlo k velkému zvratu.

Ahsoka Tano byla prohlášena za zrádce, kdy údajně zmařovala republikové vyšetřování. Následně byla vyloučena z řádu jediů, ale Skywalker dokázal prokázat ejí nevinu. Ahsoka ovšem ztratila víru v jedie a rozhodla se nabídku na návrat do řádu odmítnout. Následně získala spoustu zkušeností z coruscantského podsvětí. Na svou poslední misi za Republiku se vydala s Rexem, kdy oba byli svědky hrozivého pádu Republiky, konce Klonových válek a nástupu Impéria.

Ahsoka po Rozkaze 66 žila v ústraní, stala se tajemným Fulcrumem, kdy pomáhala začínajícímu Povstání v boji proti Impériu. V osudném souboji s Vaderem, kdy se konečně dozvěděla, že pod maskou se skrývá její mistr, dokázala uniknout jen tak tak. Po konci Občanské války slíbila, že najde ztraceného přítele Ezru Bridgera, který zmizel ještě před začátkem války s velkoadmirálem Thrawnem. Právě v tento moment na ni narazí Din Djarin

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lil_Biatch

Nic moc

8.4.2023 | 16:23:06
linhe

Hned při prvním setkání jsem valila oči. Ona je hustá! Přiznám se, že jsem ji do Mandaloriana neznala, ale hned jsem si ji oblíbila.

1.2.2021 | 12:33:30
Jamis

Animovaná Ahsoka byla taková jemnější. Hezčí, ale celkově se myslím povedlo přenést ji fantasticky. Za mě velká spokojenost.

6.12.2020 | 19:42:05
Davedy

Myslím, že před tvůrci byl těžký úkol přenést postavu z animovaného seriálu do hraného. A to sem jim obstojně povedlo. Měl jsem obavy z výběru herečky, ale Dawson odvedla skvělou práci, hádám hlavně díky Filonimu. Kupodivu i její hlas se celkem podobá CW a Rebels dabérce. Asi mi nejvíc nesedli její oči. Vypadali prostě divně. Zarazili mě taky krátší lekku, ale co jsem četl tak je zmenšili z praktických důvodu. Suprová interpretace, hudba to krásně podtrhla. :)

6.12.2020 | 13:33:31
KarlCZ

Super, v Mandalorianovi se mi taky líbíí :)

5.12.2020 | 13:30:29
Stepan Honved

Tak tuhle postavu mám opravdu rád!

5.12.2020 | 9:12:56
dan12345

Jedná z mých nejoblíbenějších postav z předaleké galaxie. Rosario to zvládla s přehledem

2.12.2020 | 10:33:35
LMDizajn

Na počudovanie to Dawson zahrala dobre, buď naozaj pozerala CW aby sa vžila do postavy alebo si to Dave ustrážil. Toho som sa bál najviac. Ohľadne lekku a montralu, mohli byt skutočne dlhšie a vyššie. To by som nejako prežil, keďže Rebels vizuál mi prišiel artistický a CW skôr reálnejší. Mne pri prvom momente vadili ľudské oči. Nemôžem si pomôcť, ale keby jej zväčšili ako Alite, vtedy by to bolo perfektné. Aj keď chápem, že by sa mala viac podobať na Shaak Ti a tá mala vo filme ľudské oči. A ešte škoda, že väčšinou držala mečel vpredu a nie vzadu. Ale i tak 5*

30.11.2020 | 10:51:09
Ahsoka_Tano_Fan

Wolfinator01 Montraly mohly být taky větší a v Rebels měla na lekku a montralech výraznější tmavší pruhování. V legends sice výraznost pruhování záležela na náladě (zatímco lidé se červenají, tak togrutům tmavlo pruhování), ale zdroj je dvanáct let stará kniha (SW Klonové Války od Karen Travissové).

29.11.2020 | 3:16:16
sylo42

WOLFINATOR1 Souhlasím, čekal jsem, že bude vypadat trochu jak Shaak Ti.

28.11.2020 | 22:03:21
1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Uvidíme ve finále třetí řady Pedra Pascala?

Uvidíme ve finále třetí řady Pedra Pascala?

Pedro Pascal je spíše dabér Mandaloriana než jeho herec. Tato role mu nesmírně sedí a vyhovuje, přesto si každou řadu udělal čas a ukázal nám svou tvář, aby fanoušci byli ubezpečení, že pod helmou je stále on. Ve třetí řadě jsme ale ještě Pascala neviděli, tak dočkáme se ho teď?

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Co je zač Stínová rada Impéria?

Co je zač Stínová rada Impéria?

Můžete si o minulých epizodách říkat, co chcete, ale závěrečné dvě epizody Mandaloriana stojí v každé řadě za to. I nyní jsme se dočkali pořádného nářezu a viděli jsme až do kuchyně samotného Impéria. Seriál se vyšvihl se skvělou scénou, ze které jde mráz po zádech.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama