The Mandalorian
92/100 - 213×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Penn Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

Grogu

Grogu

Záhadné dítě, které má velké spojení se Silou. Usiluje o něj padlé Impérium, které ho chce za každou cenu získat.

Sezóny 3
2019 - 2023

O Baby Yodovi toho zatím moc nevíme, dokonce ani jméno a jméno rasy. Jediné, co víme určitě, je to, že Baby Yoda je stejné rasy jako mistr Yoda, který zemřel těsně před bitvou o Endor. Zatím se neví, zda má Baby Yoda nějakou bližší spojitost s legendárním mistrem jediem. O Baby Yodu se velice zajímalo padlé Impérium, které ho chtělo získat – ať už živého či mrtvého.

Bývalí imperialisti si najímali námezdní lovce, které vysílali na planetu Arvalu-7, kde Baby Yodu věznili zabijáci. Tuto práci přijal i Mandalorian od Greef Kargy. Tomu se podaří Baby Yodu získat, toho následně předá imperialistům. Posléze si ale uvědomí, že předal malé dítě hrozným tyranům, kterému se změní následně celá jeho budoucnost. Úplně stejně jako se to kdysi stalo Mandalorianovi.

Ten se tedy rozhodne Baby Yodu zachránit a odletět s ním pryč. Imperialisté následně vypíší na Mandalorianovu hlavu velkou odměnu. Mandalorian si uvědomí, že neustále utíkat také nelze. Zároveň také zjistí důvod, proč imperialisté Baby Yodu tolik chtějí – kvůli jeho spojením se Silou, které Baby Yoda již několikrát ukáže ve velkém. I bez výcviku dokáže hýbat s předměty či léčit velká zranění.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lil_Biatch

Otravná píčovina, která jak koukám u zdejších dětí letí nejvíc.

8.4.2023 | 16:22:09
GrindyCZ25

Jasně ze začátku příjemné překvapení, ale ta dětská část mi u toho jeho druhu enormně vadí a počítám, že to bude nesmrtelná postava, co bude pro Disney obřím dojením peněz, což se ukazuje tím, že v poslední době je nemožné, aby hlavní postava umřela, což za Lucase nebylo ani možné a každá postava svého konce došla. Ano dá se říct, že umřel Han Solo a Leia a Luke, ale jeden důvod se dá bohužel odůvodnit jednoduše bohužel… druhý, že Ford už to nechtěl hrát a třetí, že režisér vymyslel nejdivnější rádoby smrt v SW…

13.3.2022 | 14:35:51
Director of SHIELD

Je v poho, ale nepodělám se z něj.

6.6.2021 | 11:10:44
linhe

Roztomilé stvoření už samo o sobě. A aby toho nebylo málo, tvůrci ho ještě občas přicukrovali. No nic pro slabší povahy :D.

1.2.2021 | 12:28:50
Robert Hunter

Zatím jsem víc roztomilou postavu ještě v seriálu neviděl :D jsem zvědavej, co s ním dále vymyslí, potenciál je tam velikej

23.1.2021 | 0:07:38
the Grand Inquisitor

Je velice roztomilý. Je to postava, která má velký potenciál. Jenom by to chtělo udělat aktualizaci postav z 1. série včetně Grogua

6.12.2020 | 17:38:26
Jowany

Grogu, ne baby Yoda :D

28.11.2020 | 18:17:22
Vilda Udatný

Krásný kukuč

1.11.2020 | 0:58:20
hoolio88

Nejroztomilejší stvoření ze SW univerza.

6.1.2020 | 14:04:04
Robinson

Na seriál sice nekoukám a ani nezačnu, ale Baby Yodu ohodnotit musím. :D

6.1.2020 | 0:27:34
1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Uvidíme ve finále třetí řady Pedra Pascala?

Uvidíme ve finále třetí řady Pedra Pascala?

Pedro Pascal je spíše dabér Mandaloriana než jeho herec. Tato role mu nesmírně sedí a vyhovuje, přesto si každou řadu udělal čas a ukázal nám svou tvář, aby fanoušci byli ubezpečení, že pod helmou je stále on. Ve třetí řadě jsme ale ještě Pascala neviděli, tak dočkáme se ho teď?

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Co je zač Stínová rada Impéria?

Co je zač Stínová rada Impéria?

Můžete si o minulých epizodách říkat, co chcete, ale závěrečné dvě epizody Mandaloriana stojí v každé řadě za to. I nyní jsme se dočkali pořádného nářezu a viděli jsme až do kuchyně samotného Impéria. Seriál se vyšvihl se skvělou scénou, ze které jde mráz po zádech.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama