Star Wars: Rebels
77/100 - 133×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

Sabine Wren

Sabine Wren

Mladá mandalorianka, která doufá, že bojuje za správnou věc

Sezóny 3
2014 - 2017

1. sezóna

Sabine pochází z planety Mandalore a je mladou bojovnicí, která se přidala k posádce Duch. Má velikou zálibu v malování graffiti. Zpočátku zcela nechápe smysl povstání a roli tajemného Fulcruma, kterého posádka poslouchá na slovo. Až ve chvíli, kdy Fulcrum odhalí svou totožnost, Sabine pochopí, jak důležité bylo udržet jeho identitu skrytou. Sabine je nepostradatelnou členkou posádky.

2. sezóna

Sabine je nadále platným členem posádky Duch a více se zapojuje v boji proti Impériu. Ve druhé sezóně poznáme Sabine původ a zjistíme, že patří do klanu Wrenů rodu Vizsla, kteří hráli velkou roli v seriálu Clone Wars. Sabine také přivede na rebelskou základnu svou bývalou kamarádku z akademie Ketsu Onyo, která zpočátku neví, zda je správné bojovat jak pro Povstalci, tak pro Impérium. Svádí tak vnitřní konflikt, kterým ovlivňuje i názory Sabine.

Foto: Disney XD

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
kiwi3104

Nejlepší postava xD

13.12.2016 | 14:37:02

Zajímavosti

První pohled na hranou Sabine Wren v nás vyvolává nostalgii na závěrečnou řadu Rebels

První pohled na hranou Sabine Wren v nás vyvolává nostalgii na závěrečnou řadu Rebels

Seriál Ahsoka má naplánovanou premiéru na rok 2023. Bohužel jsme se nedočkali očekávaného traileru, nicméně alespoň nám byl poskytnut první pohled na hranou Sabine Wren. Není žádným tajemstvím, že seriál bude jakýmsi pokračováním staré party Povstalců.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Propojené seriály

Další postava z Rebels se dočkala hraného debutu, poznali jste ji?

Další postava z Rebels se dočkala hraného debutu, poznali jste ji?

Animované seriály nejsou pouze pro děti. Dave Filoni má stále čím větší podíl na celkových Star Wars a nebojí se propojovat animované projekty s těmi hranými. Nyní jsme se dočkali dalšího důležitého debutu postavy, kterou jsme doposud viděli pouze v animovaném seriálu.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama