Star Wars: Rebels Sabine Wren

Sabine Wren

Sabine Wren

Mladá mandalorianka, která doufá, že bojuje za správnou věc

Sezóny 3
2014 - 2017

1. sezóna

Sabine pochází z planety Mandalore a je mladou bojovnicí, která se přidala k posádce Duch. Má velikou zálibu v malování graffiti. Zpočátku zcela nechápe smysl povstání a roli tajemného Fulcruma, kterého posádka poslouchá na slovo. Až ve chvíli, kdy Fulcrum odhalí svou totožnost, Sabine pochopí, jak důležité bylo udržet jeho identitu skrytou. Sabine je nepostradatelnou členkou posádky.

2. sezóna

Sabine je nadále platným členem posádky Duch a více se zapojuje v boji proti Impériu. Ve druhé sezóně poznáme Sabine původ a zjistíme, že patří do klanu Wrenů rodu Vizsla, kteří hráli velkou roli v seriálu Clone Wars. Sabine také přivede na rebelskou základnu svou bývalou kamarádku z akademie Ketsu Onyo, která zpočátku neví, zda je správné bojovat jak pro Povstalci, tak pro Impérium. Svádí tak vnitřní konflikt, kterým ovlivňuje i názory Sabine.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
kiwi3104

Nejlepší postava xD

13.12.2016 | 14:37:02

Nově přidané postavy

V průběhu čtvrté řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Star Wars svět nemohl být pochopitelně dlouho bez seriálu a než se dočkáme toho hraného, můžeme se už na podzim těšit na animovaný seriál, který bude mapovat období po konci Občanské války. Ve středu dění bude mladý pilot, který se vydá špehovat První řád.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců