Star Wars: Rebels
77/100 - 132×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

S02E20: Twilight of the Apprentice: Part II

S02E20: Twilight of the Apprentice: Part II

V ohnivém střetu přichází Kanan o všechno a Ahsoka čelí tváří v tváří svému bývalému mistrovi. Ezra se musí rozhodnout, zda pomůže Sithům získat cenný holocron, nebo skrytou moc si nechá pro sebe.

sk
30.3.2016
690 000
27 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SUFORAYSIS

Tohle bylo zvládnuté opravdu dobře…prostě obě části byli naprosto bomboví!!! :-) :-) MAUL, AHSOKA, EZRA, KANAN a VADER se tady VYŘÁDILI FAKT SUPROVĚ.

27.9.2021 | 16:36:23
Khardoom

Vrchol seriálu pak už to jde z kopce

12.5.2018 | 18:18:47
metraxcz

Fantastické

26.3.2017 | 11:57:57
Kubaskou

Tak tohle byl luxus, nejlepší díl seriálu..

13.9.2016 | 17:47:57
tom99

Skvělá, filmová epizoda, u které jsem nedýchal. Naprosto boží. Ten závěr a poslední scény, které obletěly všechny postavy, to byly tak silné momenty. A v seriálu konečně máme generála Rahma Kotu :-)

webmaster, grafik
5.4.2016 | 23:29:06
Maximiliancz

Stejný hodnocení jako u první části: No tak. Vzhledem k tomu, že zbožňuju 'Soku,tak sem strašně rád,že to přežila :D Celej 'Soka vs Vader boj sem pomalu ani nedejchal :D Ostatní je mi tak něják fuk :D Byl jsem rád za návrat Maula a celou dobu sem tak něják čekal podraz :D Kananovi oči, no něják nevim proč si vzal tu masku, když očividně stejně neviděl :D A ohledně Ezry… ,,trocha temné strany ještě nikdy nikoho nezabila" :D no uvidíme jak se to vyvine :D Jen doufám , že 'Soka neodešla na dobro, skoro to už vypadá , že Jediové radši zdrhají než aby řešili problémy (Yoda Obi-wan,Luke) :D Díl se v mém žebříčku dělí o první místo společně s Shradow of Darkness :D takže tak :D A ty lightsaber helicoptery mi přišli strašně směšný :D :D :D

4.4.2016 | 18:28:05
svina

Tak za mě mírné zklámání. Ten trailer na druhou polovinu sezony mě navnadil tak moc, že jsem asi čekal modré z nebe. Maul se tam dlouho neohřál a Kanan neumřel. Pořád je to nejlepší díl ze seriálu.

4.4.2016 | 17:09:41
Tomča

Nejvíc mě asi zajimá jestli ještě uvidídíme Ashoku

4.4.2016 | 13:10:32
Lee_CZ_

Skvělý závěr série, konečně to nabralo grady a bylo by fajn, aby se to toho už drželo. Maul je pěkný parchant jako vždy :D bitva s Inkvizitory byla skvělá a rád bych řekl, že i souboj Soky s Vaderem, ale prostě když vidím, jak tam všichni při boji poskakují, dělají kličky apod. tak strnulý styl boje Vadera je prostě k smíchu, stačil by trochu hbitý Jedi a je na maděru :D ale jinak to bylo fajn. Jinak Ezrovo poznávání Temné strany je celkem povedené, ale byl bych rád, aby z něj udělali něco komplikovanějšího. Soka řekla, že není Jedi a Maul taky prohlašoval, že není Darth, tak proč by třeba Ezra nemohl poznat oboje stránky a dokázat je využít, to by se mi třeba líbilo více.

4.4.2016 | 12:54:17
kutas

parádní zakončení hodně zvratů hodně soubojů žádné dětinské věci tak to má být jenom ten závěr jsem si myslel že ten výbuch zabije Ashoku s Anakinem. V další sérii se těším jak na Maula tak i na toho nového inkvizitora

4.4.2016 | 11:47:15
1

Zajímavosti

První pohled na hranou Sabine Wren v nás vyvolává nostalgii na závěrečnou řadu Rebels

První pohled na hranou Sabine Wren v nás vyvolává nostalgii na závěrečnou řadu Rebels

Seriál Ahsoka má naplánovanou premiéru na rok 2023. Bohužel jsme se nedočkali očekávaného traileru, nicméně alespoň nám byl poskytnut první pohled na hranou Sabine Wren. Není žádným tajemstvím, že seriál bude jakýmsi pokračováním staré party Povstalců.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Propojené seriály

Další postava z Rebels se dočkala hraného debutu, poznali jste ji?

Další postava z Rebels se dočkala hraného debutu, poznali jste ji?

Animované seriály nejsou pouze pro děti. Dave Filoni má stále čím větší podíl na celkových Star Wars a nebojí se propojovat animované projekty s těmi hranými. Nyní jsme se dočkali dalšího důležitého debutu postavy, kterou jsme doposud viděli pouze v animovaném seriálu.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama