Star Wars: Rebels S02E20: Twilight of the Apprentice: Part II

S02E20: Twilight of the Apprentice: Part II

S02E20: Twilight of the Apprentice: Part II

V ohnivém střetu přichází Kanan o všechno a Ahsoka čelí tváří v tváří svému bývalému mistrovi. Ezra se musí rozhodnout, zda pomůže Sithům získat cenný holocron, nebo skrytou moc si nechá pro sebe.

cz sk
30.3.2016
690 000
27 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Ne-On

K tomu pádu k temné straně, ten holokron mohou otevřít jen Sithové, takže další řada bude zajímavá, pokud se vyhnou dětinštějším epizodám.

31.3.2016 | 11:51:11
dovahkiin

asi budu mít jinej názor než většina, ale spíš je to tím že jsem od toho očekával možná něco jinýho, takže nemůžu říct že bych byl zklamanej, nicméně Maul mě zklamal určitě, čekal bych víc než prostě pomstu, a taky trochu zklamání že jsem tak nějak očekával smrt buď Kanana, nebo Ahsoky nebo jejich pád k temný straně a nic z toho se asi nestalo, jak je na tom Tano teď ale nevím, rozhodně je zvláštní že s Vaderem bojovali a pak asi dohodli plichtu a rozešli se, ale špatnej dvojdíl to nebyl, určitě se těším na třetí řadu, 80% P.S.: Pokud ten Malachor a Ahsočino že na legendách je vždy kousek pravdy byl opravdu inspirován Malachorem V, tak body pro scénaristy, že se nebojej to nějak s legends propojit :)

31.3.2016 | 11:48:14
Sh4de

Snad jeden z nej dílů. Ahsoka naštěstí přežila tak ani není na co si stěžovat. Jen jsem doufal, že by ten Ezra mohl odejít s Maulem.

31.3.2016 | 9:23:55
3

Star Wars: Rebels
76/100 - 119×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

Nově přidané postavy

V průběhu čtvrté řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Star Wars svět nemohl být pochopitelně dlouho bez seriálu a než se dočkáme toho hraného, můžeme se už na podzim těšit na animovaný seriál, který bude mapovat období po konci Občanské války. Ve středu dění bude mladý pilot, který se vydá špehovat První řád.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců