Star Wars: Rebels
77/100 - 130×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

S03E00: Steps Into Shadow

S03E00: Steps Into Shadow

Ezra dostává od Povstalců více zodpovědnosti a vydává se na misi osvobodit Honda. Kanan se vyrovnává se svými démony a potkává Bendua. Na scénu přichází velkoadmirál Thrawn, který se připravuje na Povstalce.

cz sk
24.9.2016
560 000
27 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Blackhand47XD

Ezra byl konečně badass a odkaz na buňku Dodonny potěšil, teď ještě naverbovat toho Antillese a může se objevit osobně. :)

webmaster, grafik
2.10.2016 | 10:10:55
tom99

Samozřejmě se to nedá srovnávat s minulým finálem, ale jako úvod dobrý. Líbilo se mi to. Ezra sílí, přebírá zodpovědnost, sám rozhoduje. Vnitřní konflikt Kanana se mi také libil. A Thrawn snad nezklame :-)

webmaster, grafik
29.9.2016 | 18:42:31

Nově přidané postavy

V průběhu čtvrté řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Star Wars svět nemohl být pochopitelně dlouho bez seriálu a než se dočkáme toho hraného, můžeme se už na podzim těšit na animovaný seriál, který bude mapovat období po konci Občanské války. Ve středu dění bude mladý pilot, který se vydá špehovat První řád.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama