Star Wars: Rebels
77/100 - 128×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

Hera Syndulla

Hera Syndulla

Je velitelkou posádky Duch a jednou z nejlepších pilotek v galaxii

Sezóny 3
2014 - 2017

1. sezóna

Hera je dcera slavného revolucionáře Chama Syndully z dob Klonových válek. Poté, co Impérium převzalo moc nad republikou, se Hera spojila s tajemným Fulcrumem a společně vytvořili malou povstaleckou buňku proti povstání Impéria. Hera naverbovala většinu posádky Ducha a sama je jeho nedílnou částí – je pilotka. Má velice blízký vztah s Kananem Jarrusem. Není tedy divu, že když ho unesou, rozhodne se ho se zbytkem posádky zachránit.

2. sezóna

Hera koordinuje a vede posádku Duch i ve druhé řadě. Navíc má čím dal větší slovo u Povstalců. Zaslouží se o získání cenného B-Wingu, se kterým Hera prolomí blokádu Impéria. Hera se také navíc setká po dlouhé době se svým otcem, Chamem Syndullou, hrdinou Klonových válek, který pomohl Republice osvobodit planetu Ryloth. Cham a Hera vedli dlouholetý spor, ale nakonec se jim ho podaří zažehnat. V průběhu řady mezi Herou a Kananem rostou vzájemné sympatie.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hera syndulla

Já Heře dám 100 je to nejlepší velitelka a snad to dotáhne ještě daleko

8.10.2017 | 16:56:36
Spectre-0

Pěkná velitelka s trochu humoru, která si dokáže získat respekt i přes časem otravné proslovy. Dokážu si jí představit jako jednu z hlavních vůdců Aliance Rebelů, uvidíme jak to s ní dopadne. Škoda že scénáristé postupně začali zapomínat na její vztah s Jarusem, trochu jí to ubírá charakter.

P.S: Vždycky jsem si myslel, že jí tvůrci vytvořili podle malé Twi'lek holčičky, kterou zachránili klonový vojáci v bitvě o Ryloth. Nakonec to bylo trochu jinak.

22.4.2017 | 7:50:28
kiwi3104

Je s ní sranda xD

17.12.2016 | 16:19:08
Epsik

Už aby umřela.. Nenavidím její gesta a ani ty hluboké proslovy… -_-

22.2.2016 | 9:27:42

Nově přidané postavy

V průběhu čtvrté řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Star Wars svět nemohl být pochopitelně dlouho bez seriálu a než se dočkáme toho hraného, můžeme se už na podzim těšit na animovaný seriál, který bude mapovat období po konci Občanské války. Ve středu dění bude mladý pilot, který se vydá špehovat První řád.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama