Star Wars: Rebels
77/100 - 132×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

Hera Syndulla

Hera Syndulla

Je velitelkou posádky Duch a jednou z nejlepších pilotek v galaxii

Sezóny 3
2014 - 2017

1. sezóna

Hera je dcera slavného revolucionáře Chama Syndully z dob Klonových válek. Poté, co Impérium převzalo moc nad republikou, se Hera spojila s tajemným Fulcrumem a společně vytvořili malou povstaleckou buňku proti povstání Impéria. Hera naverbovala většinu posádky Ducha a sama je jeho nedílnou částí – je pilotka. Má velice blízký vztah s Kananem Jarrusem. Není tedy divu, že když ho unesou, rozhodne se ho se zbytkem posádky zachránit.

2. sezóna

Hera koordinuje a vede posádku Duch i ve druhé řadě. Navíc má čím dal větší slovo u Povstalců. Zaslouží se o získání cenného B-Wingu, se kterým Hera prolomí blokádu Impéria. Hera se také navíc setká po dlouhé době se svým otcem, Chamem Syndullou, hrdinou Klonových válek, který pomohl Republice osvobodit planetu Ryloth. Cham a Hera vedli dlouholetý spor, ale nakonec se jim ho podaří zažehnat. V průběhu řady mezi Herou a Kananem rostou vzájemné sympatie.

Foto: Disney XD

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hera syndulla

Já Heře dám 100 je to nejlepší velitelka a snad to dotáhne ještě daleko

8.10.2017 | 16:56:36
Spectre-0

Pěkná velitelka s trochu humoru, která si dokáže získat respekt i přes časem otravné proslovy. Dokážu si jí představit jako jednu z hlavních vůdců Aliance Rebelů, uvidíme jak to s ní dopadne. Škoda že scénáristé postupně začali zapomínat na její vztah s Jarusem, trochu jí to ubírá charakter.

P.S: Vždycky jsem si myslel, že jí tvůrci vytvořili podle malé Twi'lek holčičky, kterou zachránili klonový vojáci v bitvě o Ryloth. Nakonec to bylo trochu jinak.

22.4.2017 | 7:50:28
kiwi3104

Je s ní sranda xD

17.12.2016 | 16:19:08
Epsik

Už aby umřela.. Nenavidím její gesta a ani ty hluboké proslovy… -_-

22.2.2016 | 9:27:42

Zajímavosti

První pohled na hranou Sabine Wren v nás vyvolává nostalgii na závěrečnou řadu Rebels

První pohled na hranou Sabine Wren v nás vyvolává nostalgii na závěrečnou řadu Rebels

Seriál Ahsoka má naplánovanou premiéru na rok 2023. Bohužel jsme se nedočkali očekávaného traileru, nicméně alespoň nám byl poskytnut první pohled na hranou Sabine Wren. Není žádným tajemstvím, že seriál bude jakýmsi pokračováním staré party Povstalců.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Propojené seriály

Další postava z Rebels se dočkala hraného debutu, poznali jste ji?

Další postava z Rebels se dočkala hraného debutu, poznali jste ji?

Animované seriály nejsou pouze pro děti. Dave Filoni má stále čím větší podíl na celkových Star Wars a nebojí se propojovat animované projekty s těmi hranými. Nyní jsme se dočkali dalšího důležitého debutu postavy, kterou jsme doposud viděli pouze v animovaném seriálu.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama