Star Wars: Rebels Alexsandr Kallus

Alexsandr Kallus

Alexsandr Kallus

Agent Impéria, který je nelítostný a nemilosrdný

Sezóny 3
2014 - 2014

1. sezóna

Kallus je věrným agentem Impéria, který na Lothalu dostal úkol vypořádat se s místní povstaleckou buňkou. Několikrát na rebely narazí a má je už v hrsti, ti ale vždy dokáží utéct a Kallus se příliš dobře neosvědčí. Na pomoc je mu poslán Inkvizitor, ale ani ten neuspěje. Po povolání Tarkina se leccos změní, povstalci ale dokáží stále odolávat tlaku Impéria. Impériu nezbude nic jiného, než poslat jednoho z nejobávanějších ze svých řad – Darth Vadera.

2. sezóna

Kallus nadále pokračuje ve svém pátrání po Povstalcích, ale není příliš úspěšný. Když dopadne Povstalce u planety Geonosis, ztroskotá nechtěně na jednom z jeho měsíců společně s Garazebem Orreliosem. I když se tyto dvě postavy nesnáší, na měsíci musí najít způsob, jak spolu vycházet, aby vůbec přežili. Nakonec se obě postavy sblíží a začnou se navzájem respektovat.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Spectre-0

Od začátku tuctový záporák, u které čekáte, kdy ho už konečně odstraní ze seriálu, ale v 2. sérii začne jeho přerod charakteru a vytvoří z něj jednu z nejlépe napsaných postav seriálu. Moc dobrá práce scénáristů :)

21.4.2017 | 23:57:05
kiwi3104

přesně, ten si nezaslouží popravu

4.4.2017 | 13:13:34
metraxcz

skvělěj chlap. Riskovat život jenom pro rebely je hodně kladnej čin

29.3.2017 | 17:50:36

Nově přidané postavy

V průběhu čtvrté řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Star Wars svět nemohl být pochopitelně dlouho bez seriálu a než se dočkáme toho hraného, můžeme se už na podzim těšit na animovaný seriál, který bude mapovat období po konci Občanské války. Ve středu dění bude mladý pilot, který se vydá špehovat První řád.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců