Star Wars: Rebels
77/100 - 133×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

Darth Vader

Darth Vader

Pravá ruka Imperátora a temný Sith, kterého se bojí celá galaxie

Sezóny 2
2014 - 2016

1. sezóna

Kdysi býval Anakinem Skywalkerem, vyvoleným, který měl nastolit rovnováhu Síly. Poté, co se přidal k temné straně, se stal Darth Vaderem a novým učedníkem Imperátora. Je pověstný svou krutostí a přísností, všichni v galaxii se ho bojí a pouze jeho jméno vzbuzuje u většiny respekt. Když si Inkvizitor, agent Kallus a ani Willhuff Tarkin nedokážou poradit s povstaleckou buňkou na Lothalu, rozhodne se Vader, že se o celou záležitost postará sám.

2. sezóna

Temný sith si uvědomuje hrozbu, kterou představují Povstalci v čele s Kananem a Ezrou. Proto vysílá dva nové Inkvizitory (Sedmou sestru a Pátého bratra) k dopadení jediů. Těm se to ovšem nedaří, a tak vezme Vader otěže do svých rukou a dorazí na Malachor. Tam se utká se svou bývalou padawankou Ahsokou Tano, kterou v boji poráží.

Foto: Disney XD

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Vasina8

Já nevím, asi jsem jedinej, ale já Vadera moc nemusím, nebejt ty scény na Malachoru, tak by pro mě jeho výskyt v Rebels byl zbytečnej.

11.8.2017 | 11:13:58
metraxcz

Postava dobrá ale jeho chování a mluvení nechápu proto 80. Hlavně je to pořád ten arogantní Anakin

26.3.2017 | 18:05:39
Chomy/Ema

nejlepší postava v celé star wars story .....atd.!!! Tahle postava u mě budila respekt už od začátku.! :)

4.2.2017 | 20:35:23
Wolfinator1

Padouch všech padouchů a ten hlas – perfektní :D

24.1.2016 | 18:03:24
QWF

NEJ!!!

1.1.2016 | 1:56:28

Zajímavosti

První pohled na hranou Sabine Wren v nás vyvolává nostalgii na závěrečnou řadu Rebels

První pohled na hranou Sabine Wren v nás vyvolává nostalgii na závěrečnou řadu Rebels

Seriál Ahsoka má naplánovanou premiéru na rok 2023. Bohužel jsme se nedočkali očekávaného traileru, nicméně alespoň nám byl poskytnut první pohled na hranou Sabine Wren. Není žádným tajemstvím, že seriál bude jakýmsi pokračováním staré party Povstalců.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Propojené seriály

Další postava z Rebels se dočkala hraného debutu, poznali jste ji?

Další postava z Rebels se dočkala hraného debutu, poznali jste ji?

Animované seriály nejsou pouze pro děti. Dave Filoni má stále čím větší podíl na celkových Star Wars a nebojí se propojovat animované projekty s těmi hranými. Nyní jsme se dočkali dalšího důležitého debutu postavy, kterou jsme doposud viděli pouze v animovaném seriálu.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama