Star Wars: Rebels
77/100 - 128×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

Maketh Tua

Maketh Tua

Ministryně, která má na starost záležitosti ohledně planety Lothal

Sezóny 2
2014 - 2015

1. sezóna

Maketh Tua je ministryní na planetě Lothal, se kterou se posádka Duchu několikrát setká. Jelikož je Maketh převážně času právě na Lothalu, kde operuje povstalecká buňka, několikrát se snaží s pomocí Inkvizitora a agenta Kalluse dopadnout povstalce. Společnými silami se jim to nepodaří. Po příjezdu Willhuffa Tarkina se situace o něco zlepší, ale rebelové stále dokáží unikat spárům Impéria.

2. sezóna

Po příjezdu Darth Vadera na Lothal se leccos mění. Vader obviní Maketh, že přímo pod jejím nosem se z malé povstalecké buňky stala skutečná hrozba pro Impérium. Vader posílá Maketh za Tarkinem, aby se vyzpovídala za své činy a patřičnou neschopnost. Maketh se ovšem začne bát, co by mohlo následovat s Tarkinem, a tajně kontaktuje povstalce a žádá je o pomoc. I když se jí snaží rebelové pomoci, při záchraně je napadne Impérium a Maketh přichází o život.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Spectre-0

Taková afektovaná nedospělá ženská z bohatý rodiny. Dost leze na nervi, ale v poslední chvíli mi jí bylo i líto.

22.4.2017 | 0:11:50

Nově přidané postavy

V průběhu čtvrté řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Star Wars svět nemohl být pochopitelně dlouho bez seriálu a než se dočkáme toho hraného, můžeme se už na podzim těšit na animovaný seriál, který bude mapovat období po konci Občanské války. Ve středu dění bude mladý pilot, který se vydá špehovat První řád.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama