Star Wars: Rebels
77/100 - 132×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

Maketh Tua

Maketh Tua

Ministryně, která má na starost záležitosti ohledně planety Lothal

Sezóny 2
2014 - 2015

1. sezóna

Maketh Tua je ministryní na planetě Lothal, se kterou se posádka Duchu několikrát setká. Jelikož je Maketh převážně času právě na Lothalu, kde operuje povstalecká buňka, několikrát se snaží s pomocí Inkvizitora a agenta Kalluse dopadnout povstalce. Společnými silami se jim to nepodaří. Po příjezdu Willhuffa Tarkina se situace o něco zlepší, ale rebelové stále dokáží unikat spárům Impéria.

2. sezóna

Po příjezdu Darth Vadera na Lothal se leccos mění. Vader obviní Maketh, že přímo pod jejím nosem se z malé povstalecké buňky stala skutečná hrozba pro Impérium. Vader posílá Maketh za Tarkinem, aby se vyzpovídala za své činy a patřičnou neschopnost. Maketh se ovšem začne bát, co by mohlo následovat s Tarkinem, a tajně kontaktuje povstalce a žádá je o pomoc. I když se jí snaží rebelové pomoci, při záchraně je napadne Impérium a Maketh přichází o život.

Foto: Disney XD

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Spectre-0

Taková afektovaná nedospělá ženská z bohatý rodiny. Dost leze na nervi, ale v poslední chvíli mi jí bylo i líto.

22.4.2017 | 0:11:50

Zajímavosti

První pohled na hranou Sabine Wren v nás vyvolává nostalgii na závěrečnou řadu Rebels

První pohled na hranou Sabine Wren v nás vyvolává nostalgii na závěrečnou řadu Rebels

Seriál Ahsoka má naplánovanou premiéru na rok 2023. Bohužel jsme se nedočkali očekávaného traileru, nicméně alespoň nám byl poskytnut první pohled na hranou Sabine Wren. Není žádným tajemstvím, že seriál bude jakýmsi pokračováním staré party Povstalců.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Propojené seriály

Další postava z Rebels se dočkala hraného debutu, poznali jste ji?

Další postava z Rebels se dočkala hraného debutu, poznali jste ji?

Animované seriály nejsou pouze pro děti. Dave Filoni má stále čím větší podíl na celkových Star Wars a nebojí se propojovat animované projekty s těmi hranými. Nyní jsme se dočkali dalšího důležitého debutu postavy, kterou jsme doposud viděli pouze v animovaném seriálu.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama