Star Wars: Rebels Maketh Tua

Maketh Tua

Maketh Tua

Ministryně, která má na starost záležitosti ohledně planety Lothal

Sezóny 2
2014 - 2015


1. sezóna

Maketh Tua je ministryní na planetě Lothal, se kterou se posádka Duchu několikrát setká. Jelikož je Maketh převážně času právě na Lothalu, kde operuje povstalecká buňka, několikrát se snaží s pomocí Inkvizitora a agenta Kalluse dopadnout povstalce. Společnými silami se jim to nepodaří. Po příjezdu Willhuffa Tarkina se situace o něco zlepší, ale rebelové stále dokáží unikat spárům Impéria.

2. sezóna

Po příjezdu Darth Vadera na Lothal se leccos mění. Vader obviní Maketh, že přímo pod jejím nosem se z malé povstalecké buňky stala skutečná hrozba pro Impérium. Vader posílá Maketh za Tarkinem, aby se vyzpovídala za své činy a patřičnou neschopnost. Maketh se ovšem začne bát, co by mohlo následovat s Tarkinem, a tajně kontaktuje povstalce a žádá je o pomoc. I když se jí snaží rebelové pomoci, při záchraně je napadne Impérium a Maketh přichází o život.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Spectre-0

Taková afektovaná nedospělá ženská z bohatý rodiny. Dost leze na nervi, ale v poslední chvíli mi jí bylo i líto.

22.4.2017 | 0:11:50

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Sice jsme přesně neviděli, jak dopadl Ahsoky souboj s Vaderem ve finále druhé sezóny na Malachoru, ale už bylo několikrát potvrzeno, že příběh Tano bude ve čtvrté řadě pokračovat. Nevěděli jsme, zda uvidíme Ahsoku ve své podobě, či ji budeme sledovat v jiné formě. Nyní je vše oficiálně potvrzené.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás