Star Wars: Rebels
77/100 - 133×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

Thrawn

Thrawn

Skvělý taktik, který je znám svými drtivými vítězstvími nad nepřáteli

Sezóny 2
2016 - 2018

3. sezóna

Velkoadmirál Thrawn je metodický a taktický génius, který byl povolán guvernérkou Pryceovou, aby ukončil povstaleckou hrozbu. Thrawn je analytik, pro kterého informace znamenají hrozně moc. Thrawn je jediným důstojníkem chisské rasy, který se vypracoval v hierarchii Impéria díky výhrám rozhodujících bitev, kdy využil svou skvělou mysl a přechytračil své nepřátele. Kde ostatní admirálové a inkvizitoři u dopadení Povstalců selhali, tam mám Thrawn uspět.

Foto: Disney XD

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
-Skinner-

Thrawn je skvelý. Mal by o ňom byť natočený celý serial. :D

2.5.2020 | 0:23:47
Vasina8

Je to asi proto, že jsem nečetl žádnou jeho knihu, ale mě se tady moc líbil, kdyby mu Tarkin nesvázal ruce tím, že je musí zajmout , nebo kdyby Bendu nezmagořil, tak by povstalce přejel.

11.8.2017 | 11:18:59
Spectre-0

Skvělá postava, určitě si budu muset přečíst všechny knihy o něm :)

22.4.2017 | 7:23:27
valkys

Když odhlédnu od známých postav z Clone Wars (Ashoka, Maul) a filmů (Darth Vader), tak je tohle jednoznačně nejlepší vlastní postava seriálu!

18.1.2017 | 22:05:03
SMASH!

Snad to není předčasné hodnocení této postavy, ještě před uvedením na plátno, ale ze zkušeností s ním díky knihám hodnotím zatím 100 % :-) Snad nedojde ke změně, jelikož jeho knižní verzi mám silně zakotvenou a nerad bych si ji pošramotil. :-)

24.9.2016 | 20:55:57

Zajímavosti

První pohled na hranou Sabine Wren v nás vyvolává nostalgii na závěrečnou řadu Rebels

První pohled na hranou Sabine Wren v nás vyvolává nostalgii na závěrečnou řadu Rebels

Seriál Ahsoka má naplánovanou premiéru na rok 2023. Bohužel jsme se nedočkali očekávaného traileru, nicméně alespoň nám byl poskytnut první pohled na hranou Sabine Wren. Není žádným tajemstvím, že seriál bude jakýmsi pokračováním staré party Povstalců.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Propojené seriály

Další postava z Rebels se dočkala hraného debutu, poznali jste ji?

Další postava z Rebels se dočkala hraného debutu, poznali jste ji?

Animované seriály nejsou pouze pro děti. Dave Filoni má stále čím větší podíl na celkových Star Wars a nebojí se propojovat animované projekty s těmi hranými. Nyní jsme se dočkali dalšího důležitého debutu postavy, kterou jsme doposud viděli pouze v animovaném seriálu.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama