Star Wars: Rebels Thrawn

Thrawn

Thrawn

Skvělý taktik, který je znám svými drtivými vítězstvími nad nepřáteli

Sezóny 1
2016 - 2017


3. sezóna

Velkoadmirál Thrawn je metodický a taktický génius, který byl povolán guvernérkou Pryceovou, aby ukončil povstaleckou hrozbu. Thrawn je analytik, pro kterého informace znamenají hrozně moc. Thrawn je jediným důstojníkem chisské rasy, který se vypracoval v hierarchii Impéria díky výhrám rozhodujících bitev, kdy využil svou skvělou mysl a přechytračil své nepřátele. Kde ostatní admirálové a inkvizitoři u dopadení Povstalců selhali, tam mám Thrawn uspět.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Vasina8

Je to asi proto, že jsem nečetl žádnou jeho knihu, ale mě se tady moc líbil, kdyby mu Tarkin nesvázal ruce tím, že je musí zajmout , nebo kdyby Bendu nezmagořil, tak by povstalce přejel.

11.8.2017 | 11:18:59
Spectre-0

Skvělá postava, určitě si budu muset přečíst všechny knihy o něm :)

22.4.2017 | 7:23:27
valkys

Když odhlédnu od známých postav z Clone Wars (Ashoka, Maul) a filmů (Darth Vader), tak je tohle jednoznačně nejlepší vlastní postava seriálu!

18.1.2017 | 22:05:03
SMASH!

Snad to není předčasné hodnocení této postavy, ještě před uvedením na plátno, ale ze zkušeností s ním díky knihám hodnotím zatím 100 % :-) Snad nedojde ke změně, jelikož jeho knižní verzi mám silně zakotvenou a nerad bych si ji pošramotil. :-)

24.9.2016 | 20:55:57

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Sice jsme přesně neviděli, jak dopadl Ahsoky souboj s Vaderem ve finále druhé sezóny na Malachoru, ale už bylo několikrát potvrzeno, že příběh Tano bude ve čtvrté řadě pokračovat. Nevěděli jsme, zda uvidíme Ahsoku ve své podobě, či ji budeme sledovat v jiné formě. Nyní je vše oficiálně potvrzené.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás