Star Wars: Rebels
77/100 - 128×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

Thrawn

Thrawn

Skvělý taktik, který je znám svými drtivými vítězstvími nad nepřáteli

Sezóny 2
2016 - 2018

3. sezóna

Velkoadmirál Thrawn je metodický a taktický génius, který byl povolán guvernérkou Pryceovou, aby ukončil povstaleckou hrozbu. Thrawn je analytik, pro kterého informace znamenají hrozně moc. Thrawn je jediným důstojníkem chisské rasy, který se vypracoval v hierarchii Impéria díky výhrám rozhodujících bitev, kdy využil svou skvělou mysl a přechytračil své nepřátele. Kde ostatní admirálové a inkvizitoři u dopadení Povstalců selhali, tam mám Thrawn uspět.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
-Skinner-

Thrawn je skvelý. Mal by o ňom byť natočený celý serial. :D

2.5.2020 | 0:23:47
Vasina8

Je to asi proto, že jsem nečetl žádnou jeho knihu, ale mě se tady moc líbil, kdyby mu Tarkin nesvázal ruce tím, že je musí zajmout , nebo kdyby Bendu nezmagořil, tak by povstalce přejel.

11.8.2017 | 11:18:59
Spectre-0

Skvělá postava, určitě si budu muset přečíst všechny knihy o něm :)

22.4.2017 | 7:23:27
valkys

Když odhlédnu od známých postav z Clone Wars (Ashoka, Maul) a filmů (Darth Vader), tak je tohle jednoznačně nejlepší vlastní postava seriálu!

18.1.2017 | 22:05:03
SMASH!

Snad to není předčasné hodnocení této postavy, ještě před uvedením na plátno, ale ze zkušeností s ním díky knihám hodnotím zatím 100 % :-) Snad nedojde ke změně, jelikož jeho knižní verzi mám silně zakotvenou a nerad bych si ji pošramotil. :-)

24.9.2016 | 20:55:57

Nově přidané postavy

V průběhu čtvrté řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Star Wars svět nemohl být pochopitelně dlouho bez seriálu a než se dočkáme toho hraného, můžeme se už na podzim těšit na animovaný seriál, který bude mapovat období po konci Občanské války. Ve středu dění bude mladý pilot, který se vydá špehovat První řád.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama