Star Wars: Rebels Novinky

Novinky

 • Dave Filoni prozradil, která další postava přežije čtvrtou řadu

  Čtvrtá řada je za svou polovinu a my stále s napětím čekáme, která postava nás opustí natrvalo a vysvětlí se tak, proč se určité postavy nevyskytují v pozdějších filmech. U další postavy můžeme být klidní. Hlavní tvůrce Dave Filoni prozradil, o koho dalšího se bát nemusíme.

  11 0
  23.11.2017 | 18:13tom99Diskuze (4)
 • Identita Snokea nebude odhalena v seriálu Rebels

  Seriál Rebels často odkazuje na události ve filmech, dokresluje a rozšiřuje jejich příběhy. Existuje hned několik teorií, že Snoke byl kdysi Ezra. Tato rozšířená teorie byla ovšem tvůrci vyvrácena a nyní Dave Filoni potvrdil, že identita vrchního velitele Prvního řadu nebude v seriálu odhalena.

  6 5
  19.11.2017 | 21:12tom99Diskuze (8)
 • České titulky k epizodě In the Name of the Rebellion: Part II

  Díl In the Name of the Rebellion: Part II si nyní můžete vychutnat s českými titulky. Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit. O překlad se postarali Dark'n'Twisty, @Geek's Idea a @Zero. Přejeme vám příjemnou zábavu. Na titulcích k dalším epizodám intenzivně pracujeme. Omlouváme se za zpoždění.

  4 3
  19.11.2017 | 16:04tom99Diskuze (0)
 • Čtvrtá řada zřejmě nijak nebude odkazovat na samostatný film o Hanu Solovi

  Vysílání seriálu má tu výhodu, že může libovolně odkazovat na filmy, které aktuálně jdou do kin. A zatím jsme se toho dočkali u Epizody VII i u Rogue One. Příští rok jde do kin film o Hanu Solovi. Seriál má poslední možnost na tento snímek nějak odkázat. Údajně se ale něčeho podobného nedočkáme.

  8 1
  12.11.2017 | 18:55tom99Diskuze (4)
 • Připravuje si seriál půdu na Kananův odchod?

  Kanan Jarrus se v dalších filmech již nevyskytoval a vlastně ho nikdy nikdo nezmínil, takže je jasné, že se s ním něco muselo stát. Filoni již potvrdil, že jeho příběh dovypráví. Jenže jak to nakonec s jediem bude? Nenaznačilo nám posledních pár dílů, co se s Kananem stane?

  8 1
  9.11.2017 | 18:53tom99Diskuze (9)
 • Na tyto čtyři důležité otázky seriál do svého konce odpoví

  Konec seriálu se blíží a ve vzduchu stále létá několik nezodpovězených otázek. S každou epizodou doufáme, že se dozvíme něco navíc. Nyní nás Dave Filoni uklidnil a prozradil, na jaké čtyři zásadní otázky dostaneme do konce série odpověď. Tak co zásadního se dozvíme?

  9 0
  5.11.2017 | 17:37tom99Diskuze (12)
 • Jak se povedl návrat na Lothal a první zjevení vlka?

  Ezra, Kanan, Hera, Sabine a Zeb vyrážejí na Lothal pomoci místním obyvatelům, kteří žijí pod krutou navládou Impéria. Celá planeta je zdevastovaná a odboj Rydera Azadiho slabý. Návrat to tedy není vůbec pěkný. Jak se podle nás povedly epizody z domovského světa Ezry?

  13 0
  2.11.2017 | 17:50tom99Diskuze (1)
 • České titulky k epizodě In the Name of the Rebellion: Part I

  Díl In the Name of the Rebellion: Part I si už nyní můžete vychutnat s českými titulky. Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit. O překlad se postarali @Gripe, @LordDaureen, @Geek's Idea a @Zero. Přejeme vám příjemnou zábavu. Na titulkách k další epizodě pracujeme.

  6 1
  31.10.2017 | 22:14tom99Diskuze (0)
 • Saw Gerrera svými drsnými metodami dává na frak i Povstalcům

  Poslední dvě odvysílané epizody odkazovaly na filmy Nová naděje a Rogue One opravdu hodně. Do seriálu se vrátil Saw Gerrera, který otevřeně přiznává, že s metody Povstalců nesouhlasí. Zatímco oni vyčkávají, Saw jedná. Co vše se v epizodě stalo a jak vidíme čtvrtou řadu po pár dílech?

  7 0
  27.10.2017 | 16:08tom99Diskuze (1)
 • Do nové řady s novým designem

  Čtvrtá a závěrečná řada Rebels je v plném proudu, a tak jsme si pro vás připravili nový design, na kterém jsou vidět všechny hlavní postavy seriálu. O design se postaral @tom99. V komentářích nám dejte vědět, jak se vám nový vzhled líbí oproti tomu starému.

  18 0
  22.10.2017 | 18:00tom99Diskuze (12)

Stav titulků

Epizoda S04E04: The Occupation

cz70%

Překlad zajišťuje: @Gripe, @LordDaureen, @Geek's Idea@Zero

Sedí na verze:

WEB-DL.x264

Omlouváme se, ale bohužel z důvodu nedostatku času, bude v současné době vydávání titulků značně opožděno.

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Zajímavosti

Saw Gerrera svými drsnými metodami dává na frak i Povstalcům

Saw Gerrera svými drsnými metodami dává na frak i Povstalcům

Poslední dvě odvysílané epizody odkazovaly na filmy Nová naděje a Rogue One opravdu hodně. Do seriálu se vrátil Saw Gerrera, který otevřeně přiznává, že s metody Povstalců nesouhlasí. Zatímco oni vyčkávají, Saw jedná. Co vše se v epizodě stalo a jak vidíme čtvrtou řadu po pár dílech?

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.