Star Wars: Rebels
77/100 - 132×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

Které animované postavy z Rebels mají největší šanci se ukázat v Ahsoce?

Které animované postavy z Rebels mají největší šanci se ukázat v Ahsoce?

Hraný seriál Ahsoka před týdnem odstartoval na stanici Disney+. Potkali jsme celou řadu známých, o kterých jsme samozřejmě věděli již dlouho dopředu. Dnes se podíváme na postavy, které mají největší šanci se objevit i v hraném podání. Tak co, uvidíme je dříve či později?

3 0
31.8.2023

Tento článek byl sepsán ještě před třetí epizodou seriálu Ahsoka s názvem Time To Fly, tudíž jednoho odhalení jsme se již dočkali právě v tomto díle.

1. Garazeb Orrelios

Když už si Zeb odbyl svůj hraný debut ve třetí řadě Mandaloriana, byla by škoda ho nevyužít i v Ahsoce. Vždyť se objeví téměř všichni žijící členi posádky Ghost a Zeb by v partě chyběl. Tvůrci snad najdou správný moment, kdy Zeba do seriálu zakomponovat. I třeba jen na jeden díl. Steven Blum postavu nadaboval v animovaném seriálu a stejně tak učinil i v hraném Mandalorianovi.

(Zeb. Foto: Disney+)

2. Alexsandr Kallus

Kallus je bývalý imperiál, který následně změnil stranu a přidal se k Povstalcům. V závěru seriálu Rebels odletěl na planetu Lira San, kde se dozvěděl, že nevyhubil veškeré Lasaty. Zeb s Kallusem se postupně stali dobrými přáteli. Pokud se ale Zeb přidal ke službám Nové Republiky, Kallus by mohl jeho kroky následovat. Třeba nás čeká hraný debut i této postavy. V seriálu Kalluse daboval David Oyelowo, který by s největší pravděpodobností hraného Aleksandra spíše nehrál. Pokud se budou tvůrci držet vzhledu animované postavy a rozkliknete profil herce, pochopíte proč.

(Kallus. Foto: Disney+)

3. Jacen Syndulla

Když se kamera nedívala, ve volných chvílích se bývalý Jedi Kanan Jarrus odvázal k razantnímu kroku a navštívil kokpit Hery Syndully. Jacen se narodil až po smrti svého otce, ale stále by mělo jít o puberťáka. Pokud je tedy Hera správná matka, určitě Jacena často navštěvuje, když není vytížena svou pozicí generálky u Nové Republiky. A snad si tuto příležitost nenechá seriál Ahsoka ujít. Jacena by mohl aktuálně někdo hlídat. Případných strýčků je tu celá řada. Jacen by taktéž mohl přebývat v nějaké vesmírné školce. Seznámení s Grogu a později dětmi ze Star Wars: Skeleton Crew by se jistě nabízelo.

(Jacen. Foto: Disney+)

4. Rex

Temuera Morrison Star Wars stále miluje. Na Novém Zélandu stále čeká, až mu tvůrci zavolají a pozvou ho na natáčení druhé řady The Book of Boba Fett, která se pro tuto chvíli nechystá. Doufejme, že si v mezičase zkrátil čekání a střihl si roli kapitána Rexe, velice blízkého přítele Ahsoky Tano. Morrison kromě Boby Fetta ztvárnil i klonové vojáky ve flashbackové scéně z třetí řady Mandaloriana a v seriálu Obi-Wan Kenobi vdechl život veteránovi Nexovi.

(Rex. Foto: Disney+)

A o jakou postavu z Rebels byste v hrané Ahsoce stáli nejvíce?

Zdroj: SideShow.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Zajímavosti

První pohled na hranou Sabine Wren v nás vyvolává nostalgii na závěrečnou řadu Rebels

První pohled na hranou Sabine Wren v nás vyvolává nostalgii na závěrečnou řadu Rebels

Seriál Ahsoka má naplánovanou premiéru na rok 2023. Bohužel jsme se nedočkali očekávaného traileru, nicméně alespoň nám byl poskytnut první pohled na hranou Sabine Wren. Není žádným tajemstvím, že seriál bude jakýmsi pokračováním staré party Povstalců.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Propojené seriály

Další postava z Rebels se dočkala hraného debutu, poznali jste ji?

Další postava z Rebels se dočkala hraného debutu, poznali jste ji?

Animované seriály nejsou pouze pro děti. Dave Filoni má stále čím větší podíl na celkových Star Wars a nebojí se propojovat animované projekty s těmi hranými. Nyní jsme se dočkali dalšího důležitého debutu postavy, kterou jsme doposud viděli pouze v animovaném seriálu.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama