Ahsoka
75/100 - 56×

Ahsoka

Ahsoka Tano je bývalá padawanka Anakina Skywalkera, které se podařilo přežít Klonové války. Poté, co narazila na Mandaloriana a Grogua, se vydala na svou další výpravu, jejíž cílem je nalezení velkoadmirála Thawna.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Natasha Liu Bordizzo (Sabine Wren), Mary Elizabeth Winstead (Hera Syndulla), Ray Stevenson (Baylan Skoll), Ivana Sakhno (Shin Hati), Diana Lee Inosanto (Morgan Elsbeth), David Tennant (Huyang), Dave Filoni (Chopper), Eman Esfandi (Ezra Bridger), Lars Mikkelsen (Thrawn), Paul Darnell (Marrok), Evan Whitten (Jacen Syndulla), Genevieve O'Reilly (Mon Mothma), Paul Sun-Hyung Lee (Carson Teva), Hayden Christensen (Anakin Skywalker)

Jacen Syndulla

Jacen Syndulla

Dítě, které se narodilo těsně před začátkem války Povstalecké Aliance a Impéria. Je to syn generálky Hery a Jedie Kanana.

Sezóny 1
2023 - 2023

Jacen Syndulla je synem povstalecké bojovnice Hery Syndully a bývalého Jedie Kanana Jarruse. Jacen byl zplozen těsně před začátkem Občanské války. De facto se jedná o hybrida, neboť matka je Twi'lek a otec člověk. Jacen je spíše podobný otci, ale Jacenova zelená barva vlasů jasně odkazuje i na geny matky. Jacen nikdy svého pravého otce nepoznal.

Ten totiž padl těsně před bitvou o Lothal, kdy se obětoval právě za Heru. Jacen je taktéž vnukem Chama Syndully, velkého bojovníka za svobodu během Klonových válek. Jelikož Hera byla poměrně aktivní i během Povstalecké Aliance a následně vstoupila do služeb Nové Republiky, Jacen ji na většině svých misích doprovázel. Zároveň ale nezapomínal na nadání svého otce, kdy prahnul o to stát se Jediem.

Stále je ale poměrně mladý, tudíž většinu času tráví po boku své matky. Naučil se pilotovat od útlého věku a je tak cenným přírůstkem do posádky Ghost. Nejvíce času tráví s Chopperem, který vzhledem se svým podivným smyslem pro humor, k Jacenovi sedí. Jacen ovšem zná i bývalé členy posádky Ghost, se kterými jeho matka spolupracovala před začátkem Občanské války proti Galaktickému Impériu.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Chodící fanservis … těžko od něj očekávat cokoli. :-/

6.9.2023 | 11:46:19
tom99

Postava, kterou vlastně neznáme ani my. Nabídl nám ji pouze epilog seriálu Rebels, kde jsme se ho dočkali asi na dvě sekundy. Nyní ho musí Filoni rozvést. Snad jednou bude cenným Jediem a bude ho trénovat Luke.

webmaster, grafik
1.9.2023 | 14:22:17

Novinky

Ahsoka skončila, co sledovat dál a jaký seriál nás nyní čeká?

Ahsoka skončila, co sledovat dál a jaký seriál nás nyní čeká?

Co dál? Hladoví diváci by si přáli pokračování už nyní, ale čeká nás dlouhý zimní spánek. O druhé řadě se pouze mluví a ve hře je samozřejmě i nepříznivý scénář, že to může dopadnout jako v případě Obi-Wana a Boby Fetta. Co tedy sledovat dál a kde okrajově bude příběh pokračovat?

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Dave Filoni se vyšvihl další známou postavou ze Skywalker ságy

Dave Filoni se vyšvihl další známou postavou ze Skywalker ságy

Fan-servis fanoušci milují, neboť je určen především pro ně. Někdy je ale tlačen na sílu, což mohlo působit i u dílu Dreams and Madness. Dočkali jsme se důležité postavy ze Skywalker ságy, která se nejspíš již neobjeví a nebude hrát v ději význam. Ale má odškrtnutý svůj debut.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama