Ahsoka
75/100 - 56×

Ahsoka

Ahsoka Tano je bývalá padawanka Anakina Skywalkera, které se podařilo přežít Klonové války. Poté, co narazila na Mandaloriana a Grogua, se vydala na svou další výpravu, jejíž cílem je nalezení velkoadmirála Thawna.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Natasha Liu Bordizzo (Sabine Wren), Mary Elizabeth Winstead (Hera Syndulla), Ray Stevenson (Baylan Skoll), Ivana Sakhno (Shin Hati), Diana Lee Inosanto (Morgan Elsbeth), David Tennant (Huyang), Dave Filoni (Chopper), Eman Esfandi (Ezra Bridger), Lars Mikkelsen (Thrawn), Paul Darnell (Marrok), Evan Whitten (Jacen Syndulla), Genevieve O'Reilly (Mon Mothma), Paul Sun-Hyung Lee (Carson Teva), Hayden Christensen (Anakin Skywalker)

S01E01: Part One: Master and Apprentice

S01E01: Part One: Master and Apprentice

Ahsoka Tano pátrá po mapě, která by ji dovedla na stopu velkoadmirála Thrawna. Jenže není jediná, která ho hledá. Bývalý Jedi z dob Klonových válek Baylan Skoll osvobozuje Morgan Elsbeth, která je na Thrawna přímo napojena. Mezitím Sabine Wren vzpomíná na svého přítele Ezru Bridgera.

cz
22.8.2023
55 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Cr4zyFl4mes

Hodně casual, ale není to úplně špatné. Tím self-destructem mohli klidně začít a Ahsoku zabít hned v první epizodě (vsadím se, že by ta exploze ani tu mapu nezničila a i kdyby, tak by to stálo za to). No řekněme, že promyšleností tady rozhodně šetřili, zatímco fillerem a cliché scénami moc ne. Výprava se drží stylu prequelů a originálu, což považuji za plus. Andor je ve všech ohledech mnohem lepší, ale ještě dám Ahsoce šanci.

21.9.2023 | 21:18:11
dbar

V hlavních rolích samé cool holky, i robot mluví ženským hlasem… :-)

16.9.2023 | 22:28:05
massx

Těšil sem se na něco nového díky hlavní postavě, bohužel je to jen hrané pokračování animáku s velmi jednoduchou zápletkou s macguffinem (opět mapa, tentokrát ne v pyramidce, ale v kouli, jak originální, ještě že nejde o plán koule v robotovi!) A potápí to ještě k tomu strašná choreografie soubojů s v realitě sebevražednými otočkami, navíc všechny tři holky šermují na úrovni děcka s klackem a je to vidět. Aspoň že teda umějí řešit hádanky složité jak ohřání jídla v mikrovlnce. Navíc režisér je asi hrozný patlák, to jí nevysvětlil, že pěstí holou rukou do kovového droida by bolelo? Už mám odkoukáno, takže pěkné cgi scenérie společně s koženým výrazem protagonistky mě neohromí a jsem z toho nadšený asi jako po zjištění, že Rey je Palpatine a umí všechno protože Síla.

8.9.2023 | 5:53:48
ender666

tak pro děcka dobrý, jinak hovadina.

7.9.2023 | 22:21:53
SUFORAYSIS

Na začátek opravdu SUPER a souboj na konci mě fakt potěšil......­.........SABI­NE vs SHIN byl velice fajn........... :-)

3.9.2023 | 19:18:16
Jack1947

Není to taky tak trochu WOke vždyt si to vemte samé ženy :D a ten mástr nebo kdo to je je zatím dost slabej ale uvidíme mohlo to bejt horší ;)

3.9.2023 | 14:59:56
Rik

Tentokrát se Filoni vydal prověřenou cestou a nabízí klasický příběh a děj, ale v luxusním balení, které si dovolí srovnání s velkým filmovým plátnem.

1.9.2023 | 21:51:50
Marthy5

Zatím slabé,pro mě zklamání.Děj mě nevtáhl,žádná postava mě nezaujala,herecký výkon protagonistky Ahsoky slabý,jakoby toporný.

30.8.2023 | 15:04:54
Yann

Pro ty co neviděli animáky to takový terno rozhodně není. Líbí se mi koment, který tu Ahsoku přirovnává k ,,Tyelkovi´´ z Hvězdné brány. Opravdu se tak tváří. Hodně dobrá je ale hudba.

29.8.2023 | 8:55:19
s.iima

M2 se to páčilo :-)

28.8.2023 | 22:52:53

Novinky

Ahsoka skončila, co sledovat dál a jaký seriál nás nyní čeká?

Ahsoka skončila, co sledovat dál a jaký seriál nás nyní čeká?

Co dál? Hladoví diváci by si přáli pokračování už nyní, ale čeká nás dlouhý zimní spánek. O druhé řadě se pouze mluví a ve hře je samozřejmě i nepříznivý scénář, že to může dopadnout jako v případě Obi-Wana a Boby Fetta. Co tedy sledovat dál a kde okrajově bude příběh pokračovat?

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Dave Filoni se vyšvihl další známou postavou ze Skywalker ságy

Dave Filoni se vyšvihl další známou postavou ze Skywalker ságy

Fan-servis fanoušci milují, neboť je určen především pro ně. Někdy je ale tlačen na sílu, což mohlo působit i u dílu Dreams and Madness. Dočkali jsme se důležité postavy ze Skywalker ságy, která se nejspíš již neobjeví a nebude hrát v ději význam. Ale má odškrtnutý svůj debut.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama