Ahsoka
75/100 - 56×

Ahsoka

Ahsoka Tano je bývalá padawanka Anakina Skywalkera, které se podařilo přežít Klonové války. Poté, co narazila na Mandaloriana a Grogua, se vydala na svou další výpravu, jejíž cílem je nalezení velkoadmirála Thawna.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Natasha Liu Bordizzo (Sabine Wren), Mary Elizabeth Winstead (Hera Syndulla), Ray Stevenson (Baylan Skoll), Ivana Sakhno (Shin Hati), Diana Lee Inosanto (Morgan Elsbeth), David Tennant (Huyang), Dave Filoni (Chopper), Eman Esfandi (Ezra Bridger), Lars Mikkelsen (Thrawn), Paul Darnell (Marrok), Evan Whitten (Jacen Syndulla), Genevieve O'Reilly (Mon Mothma), Paul Sun-Hyung Lee (Carson Teva), Hayden Christensen (Anakin Skywalker)

Thrawn

Thrawn

Skvělý taktik, který je znám svými drtivými vítězstvími nad nepřáteli. V bitvě o Lothal zmizel nechtěně do jiné galaxie, od té doby je nezvěstný.

Sezóny 1
2023 - 2023

Velkoadmirál Thrawn je metodický a taktický génius, kterého mimo knihy poprvé potkáváme v animovaném seriálu Star Wars: Rebels. Tam byl povolán guvernérkou Pryceovou, aby ukončil povstaleckou hrozbu. Thrawn je analytik, pro kterého informace znamenají hrozně moc. Thrawn je jediným důstojníkem chisské rasy, který se vypracoval v hierarchii Impéria díky výhrám v rozhodujících bitvách, kdy využil svou skvělou mysl a přechytračil své nepřátele. Kde ostatní admirálové a inkvizitoři u dopadení Povstalců selhali, tam mám Thrawn uspět.

Thrawn válčil s lothalskou povstaleckou buňkou. Vítězství měl několikrát na dosah, ale v těch nejdůležitějších bojích nakonec selže. Těsně před začátkem Občanské války na jeden z jeho křižníků dorazí Ezra Bridger, který si na posilu zavolá vesmírné Purrgily. Ty s sebou vezmou loď napříč hyperprostorem, čímž se tak Thrawn a Ezra ztratí na dlouhých čtrnáct let.

Od té doby je nikdo nikdy neviděl. Purrgilové jsou ale známé tím, že umí navštěvovat i jiné galaxie, kam migrují. Trawn a Ezra tedy nejspíše uvízli tam. Po konci Občanské války vyslechne volání svého mistra Morgan Elsbeth, která tuší, že Trawn je uvězněn v jiné galaxii. Moc dobře si uvědomuje, co by pro Padlé Impérium znamenal jeho návrat. Jedině ten by mohl uštědřit velkou ránu Nové Republiky, neboť se jedná o dědice Impéria.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Blackhand47XD

Thrawnův mozek je tak sexy. ♡♡♡

webmaster, grafik
21.9.2023 | 21:06:39
tom99

Doufejme, že to vyjde a bude se jednat o starého, dobrého Thrawna z knih.

webmaster, grafik
21.9.2023 | 19:19:54

Novinky

Ahsoka skončila, co sledovat dál a jaký seriál nás nyní čeká?

Ahsoka skončila, co sledovat dál a jaký seriál nás nyní čeká?

Co dál? Hladoví diváci by si přáli pokračování už nyní, ale čeká nás dlouhý zimní spánek. O druhé řadě se pouze mluví a ve hře je samozřejmě i nepříznivý scénář, že to může dopadnout jako v případě Obi-Wana a Boby Fetta. Co tedy sledovat dál a kde okrajově bude příběh pokračovat?

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Dave Filoni se vyšvihl další známou postavou ze Skywalker ságy

Dave Filoni se vyšvihl další známou postavou ze Skywalker ságy

Fan-servis fanoušci milují, neboť je určen především pro ně. Někdy je ale tlačen na sílu, což mohlo působit i u dílu Dreams and Madness. Dočkali jsme se důležité postavy ze Skywalker ságy, která se nejspíš již neobjeví a nebude hrát v ději význam. Ale má odškrtnutý svůj debut.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama