Ahsoka
75/100 - 56×

Ahsoka

Ahsoka Tano je bývalá padawanka Anakina Skywalkera, které se podařilo přežít Klonové války. Poté, co narazila na Mandaloriana a Grogua, se vydala na svou další výpravu, jejíž cílem je nalezení velkoadmirála Thawna.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Natasha Liu Bordizzo (Sabine Wren), Mary Elizabeth Winstead (Hera Syndulla), Ray Stevenson (Baylan Skoll), Ivana Sakhno (Shin Hati), Diana Lee Inosanto (Morgan Elsbeth), David Tennant (Huyang), Dave Filoni (Chopper), Eman Esfandi (Ezra Bridger), Lars Mikkelsen (Thrawn), Paul Darnell (Marrok), Evan Whitten (Jacen Syndulla), Genevieve O'Reilly (Mon Mothma), Paul Sun-Hyung Lee (Carson Teva), Hayden Christensen (Anakin Skywalker)

Baylan Skoll

Baylan Skoll

Bývalý Jedi, který přežil Rozkaz 66. Nyní pátrá po velkoadmirálu Thrawnovi, přesto jeho úmysly jsou zcela jiné.

Sezóny 1
2023 - 2023

Baylan Skoll je bývalým Jediem, kterému se podařilo přežít Rozkaz 66. I když už v řádu dávno není, stále určitým způsobem ctí dávné zvyky. Pod svůj dohled vzal mladou dívku Shin Hati, která se stala jeho učednicí. Na čí straně ovšem Baylan celé roky je? Spíše působí jako jakýsi námezdní lovec, kterého si může kdokoliv najmout na práci.

Baylan Skoll ale brzy pochopil, že nemá smysl odporovat Galaktickému Impériu, a tak často pracoval pro ně. A to i po jejich pádu, když se k moci dostala oslabená Nová Republika. Baylan Skoll se svou učednicí Shin Hati vydal na republikový křižník, kde osvobodil Morgan Elsbeth, která je ve spojení s velkoadmirálem Thrawnem, který před dávnými čtrnácti lety uvízl v jiné galaxii.

Morgan Elsbeth usiluje o Thrawnův návrat, neboť to by mohlo posílat zbylé síly Impéria. Baylan Skoll se ovšem netají tím, že Thrawn není jeho hlavní prioritou. Společně se Shin Hati chce vstoupit do nové galaxie, neboť ví, že tam je ukryta zcela jiná moc, po které touží. Funguje tam například Síla trochu jinak než v naší galaxii? I o tom se zřejmě chce Baylan Skoll přesvědčit.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
pidalin

Super herec a zajímavá postava, jenom se začíná chovat trochu nelogicky a je očividně pod vlivem Morgan a teď Thrawna, když Thrawn nebo Morgan poručí, tak jde jak poslušnej psík dělat i to co předtim nechtěl a jeho padawanka si toho už taky všímá a štve jí to. Na jednu stranu ctí nějaký starý jedi hodnoty a nějakej systém cti, na druhou stranu když mu Thrawn rozkáže ať jde pozabíjet školku plnou dětí, tak to určitě půjde udělat. Ale pokud se potvrděj teorie že chce nějak ovládnout svět mezi světy a nějak nabourat čas, tak by to pak začalo dávat smysl, protože někoho teď zabít je vlastně potom úplně irelevantní.

21.9.2023 | 16:16:55
nowas

strasnej frajer

6.9.2023 | 7:01:17
RagnarokCzD

No … zatím nám toho postava moc neukázala. A šance, že ukáže v budoucnosti jsou poněkud mizivé.

Rozhodně kvituju volbu herce (škoda ho), na svojí roli se dokonale hodil.

Ale opět mám trochu problém s jeho zasazením … v jedný scéně se tváři jako největší alfasamec v předaleký galaxii … ve druhý scéně musí počkat na instrukce od ženský, která ještě před pár minutama nutně potřebovala aby ji zachránil. Trochu zmatený ne? Tak kdo je tu sakra šéf? :-/

30.8.2023 | 17:51:38
HellTsuku

Budeš nám chybět Rayi, doufám že tvá poslední role, bude i tvojí poctou

29.8.2023 | 16:03:28
Marty.m293

Cool kombinace mezi Vaderem a Dookuem s vlastní přidanou hodnotou a charismatem. Jsem zvědavý co předvede dál. Jen samozřejmě škoda Raye Stevensona :(

28.8.2023 | 18:54:01
tom99

Jsem rád, že tu máme konečně někoho, kdo není Sith, nevidí vše tak temně, přesto není hodný. Toto jsme potřebovali.

webmaster, grafik
28.8.2023 | 16:09:09

Novinky

Ahsoka skončila, co sledovat dál a jaký seriál nás nyní čeká?

Ahsoka skončila, co sledovat dál a jaký seriál nás nyní čeká?

Co dál? Hladoví diváci by si přáli pokračování už nyní, ale čeká nás dlouhý zimní spánek. O druhé řadě se pouze mluví a ve hře je samozřejmě i nepříznivý scénář, že to může dopadnout jako v případě Obi-Wana a Boby Fetta. Co tedy sledovat dál a kde okrajově bude příběh pokračovat?

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Dave Filoni se vyšvihl další známou postavou ze Skywalker ságy

Dave Filoni se vyšvihl další známou postavou ze Skywalker ságy

Fan-servis fanoušci milují, neboť je určen především pro ně. Někdy je ale tlačen na sílu, což mohlo působit i u dílu Dreams and Madness. Dočkali jsme se důležité postavy ze Skywalker ságy, která se nejspíš již neobjeví a nebude hrát v ději význam. Ale má odškrtnutý svůj debut.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama