Ahsoka
75/100 - 56×

Ahsoka

Ahsoka Tano je bývalá padawanka Anakina Skywalkera, které se podařilo přežít Klonové války. Poté, co narazila na Mandaloriana a Grogua, se vydala na svou další výpravu, jejíž cílem je nalezení velkoadmirála Thawna.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Natasha Liu Bordizzo (Sabine Wren), Mary Elizabeth Winstead (Hera Syndulla), Ray Stevenson (Baylan Skoll), Ivana Sakhno (Shin Hati), Diana Lee Inosanto (Morgan Elsbeth), David Tennant (Huyang), Dave Filoni (Chopper), Eman Esfandi (Ezra Bridger), Lars Mikkelsen (Thrawn), Paul Darnell (Marrok), Evan Whitten (Jacen Syndulla), Genevieve O'Reilly (Mon Mothma), Paul Sun-Hyung Lee (Carson Teva), Hayden Christensen (Anakin Skywalker)

Ahsoka Tano

Ahsoka Tano

Bývalá padawanka Anakina Skywalkera, která přežila Klonové války i imperiální nadvládu. Nyní pátrá po Thrawnovi.

Sezóny 1
2023 - 2023

Ahsoka Tano je bývalým jediem během dob Klonových válek. Byla přidělena Anakinovi Skywalkerovi, který zpočátku odmítal mít svého padawana, ale pouto, které se v mezičase mezi těmito dvěma vytvořilo, bylo zcela unikátní. Ahsoka několikrát Anakinovi zachránila život a bylo tomu i naopak. V posledním roce Klonových válek ovšem došlo k velkému zvratu.

Ahsoka Tano byla prohlášena za zrádce, kdy údajně zmařovala republikové vyšetřování. Následně byla vyloučena z řádu jediů, ale Skywalker dokázal prokázat ejí nevinu. Ahsoka ovšem ztratila víru v jedie a rozhodla se nabídku na návrat do řádu odmítnout. Následně získala spoustu zkušeností z coruscantského podsvětí. Na svou poslední misi za Republiku se vydala s Rexem, kdy oba byli svědky hrozivého pádu Republiky, konce Klonových válek a nástupu Impéria.

Ahsoka po Rozkaze 66 žila v ústraní, stala se tajemným Fulcrumem, kdy pomáhala začínajícímu Povstání v boji proti Impériu. V osudném souboji s Vaderem, kdy se konečně dozvěděla, že pod maskou se skrývá její mistr, dokázala uniknout jen tak tak. Po konci Občanské války slíbila, že najde ztraceného přítele Ezru Bridgera, který zmizel ještě před začátkem války s velkoadmirálem Thrawnem. Právě v tento moment na ni narazí Din Djarin.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Filip Ondrej

Postupem seriálu mi herečka připadá jako Ahsoka čím dál více. A v 7. díle jsem v ní zahlédl i štěknu. Od mandaloriana se kostým výrazně zlepšil. Myslel jsem že Rosario Dawson pro mě nikdy nebude Ahsoka, a zmýlil jsem se.

28.9.2023 | 16:13:56
pidalin

Z těch hlavních postav mi sedí asi nejmíň, chybí mi tam taková ta její lidskost kterou měla v clone wars, tady je taková jako Luke v epizodě 8, ale ještě se to dá.

21.9.2023 | 16:13:39
tom99

Místy je úžasná, místy mi něco vadí. Dospělá Ahsoka spíše rozmýšlí než mluví a to mi asi vadí nejvíce oproti její animované podobě.

webmaster, grafik
28.8.2023 | 16:09:38
Marty.m293

Je to s ní trochu těžké. Není puberťačka a od dob, kdy jsme jí znali se samozřejmě hodně změnila. Obzvlášť v tom, jak neukecaná teď je. Chápu, že dost zmoudřela a uklidnila se. Na druhou stranu, určitou hravost a zvídavost v ní furt vidím a Rosario to hraje dobře. Pokud se zaměří hlavně na tyhle tři aspekty, budu celkem spokojený,

26.8.2023 | 20:14:50
RagnarokCzD

Já nevim, mě se to nelíbí …

Na ten xicht bych si asi zvyknul, ona Rosario neni ošklivá ženská, a Ahsoka měla vždycky trochu černošký rysy … Ačkoli maska samotná má k dokonalosti daleko, což je ale zase způsobený tím že ta zhovadilost co Lucas Togrutám na palicích vymyslel by jí zlomila vaz …

Co mi ale vadí je to, že v jejím chování ale ani trochu nepoznávám tu postavičku co sem si docela oblíbil v animovanejch sériích … Ahsoka byla vždycky hravá, veselá, ukecaná, paličatá a trochu horká hlava … chápu že za sebou má pár tvrdejch let, ale ta změna je prostě moc velká a moc najednou … stejně jako to bylo s Lukem v sequelový trilogii. :-/

25.8.2023 | 21:55:21

Novinky

Ahsoka skončila, co sledovat dál a jaký seriál nás nyní čeká?

Ahsoka skončila, co sledovat dál a jaký seriál nás nyní čeká?

Co dál? Hladoví diváci by si přáli pokračování už nyní, ale čeká nás dlouhý zimní spánek. O druhé řadě se pouze mluví a ve hře je samozřejmě i nepříznivý scénář, že to může dopadnout jako v případě Obi-Wana a Boby Fetta. Co tedy sledovat dál a kde okrajově bude příběh pokračovat?

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Dave Filoni se vyšvihl další známou postavou ze Skywalker ságy

Dave Filoni se vyšvihl další známou postavou ze Skywalker ságy

Fan-servis fanoušci milují, neboť je určen především pro ně. Někdy je ale tlačen na sílu, což mohlo působit i u dílu Dreams and Madness. Dočkali jsme se důležité postavy ze Skywalker ságy, která se nejspíš již neobjeví a nebude hrát v ději význam. Ale má odškrtnutý svůj debut.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama