Ahsoka
75/100 - 56×

Ahsoka

Ahsoka Tano je bývalá padawanka Anakina Skywalkera, které se podařilo přežít Klonové války. Poté, co narazila na Mandaloriana a Grogua, se vydala na svou další výpravu, jejíž cílem je nalezení velkoadmirála Thawna.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Natasha Liu Bordizzo (Sabine Wren), Mary Elizabeth Winstead (Hera Syndulla), Ray Stevenson (Baylan Skoll), Ivana Sakhno (Shin Hati), Diana Lee Inosanto (Morgan Elsbeth), David Tennant (Huyang), Dave Filoni (Chopper), Eman Esfandi (Ezra Bridger), Lars Mikkelsen (Thrawn), Paul Darnell (Marrok), Evan Whitten (Jacen Syndulla), Genevieve O'Reilly (Mon Mothma), Paul Sun-Hyung Lee (Carson Teva), Hayden Christensen (Anakin Skywalker)

Shin Hati

Shin Hati

Učednice Baylana Skolla, která ho doprovází na svých misích. I když se neřídí kodexem jediů, nosí padawanský cop.

Sezóny 1
2023 - 2023

Učednice bývalého jedie Baylana Skolla. Shin Hati má červeno-oranžový světelný meč a dokonce má i padawanský cop, i když se nejedná o jedie. Baylan Skoll, i když od konce Klonových válek není aktivním rytířem, stále určitým způsobem ctí tradice z dob Republiky. A podle toho vychovává i Shin Hati. Ta v Chrámu Jediů ani nikdy nebyla.

Shin Hati Baylana Skolla doprovází na republikový křižník, kde společnými silami osvobodí čarodějku z Dathomiru Morgan Elsbeth. Jejich společným cílem je najít cestu k velkoadmirálu Thrawnovi, který před čtrnácti lety zmizel v jiné galaxii. Shin Hati ovšem sama neví, co jim tento návrat imperiálního velkoadmirála přinese. Baylen ovšem mluvil o velké síle, o které se jí ani nezdálo. Skoll tak má svůj vlastní plán, který nijak nemusí souviset s Thrawnem.

Shin Hati je poslána na planetu Lothal, kde má ukořistit hvězdnou mapu právě k Thrawnovi. Tu ale aktuálně drží Sabine Wren, které se podařilo mapu úspěšně rozluštit. Shin se se Sabine utká v boji se světelným mečem a poměrně snadno ji porazí. Wren sice byla učednicí Ahsoky Tano, ale neovládá Sílu, což později Shin Hati pozná v jejich druhém duelu.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
pidalin

Jsem zvědavej co je zač, ale jestli bude dál ubližovat Sabine, tak u mě upadne v nemilost, ale ty souboje mezi těmahle dvěma by měli dát spíš na nějakej server 18+. Po pár dílech už dokonce i umí mluvit a začíná se nějak cukat proti tomu jak si její mistr nechá rozkazovat od Morgan a Thrawna, tipnul bych si že se nakonec přidá k Ezrovi, v poslední epizodě bylo vidět dost náznaků toho že se začíná nějak měnit a neni nutně tak zlá.

21.9.2023 | 16:19:53
Anonymous

Shin Hottie:)

7.9.2023 | 18:53:52
RagnarokCzD

Na internetu se jí začíná přezdívat Darth Chihuahua … a ono to celkem i sedí. :D

Herečka je sympatická … i když je třeba připustit, že její nemrkající soustředěnej pohled do kamery, kterej má patrně působit znepokojivě … ve mě spíš vyvolává dojem, že si ráno zalila kafe horkým redbullem a teď vidí zvuky … nebo je prostě sjetá. :D

Ale z postavy mám trochu smíšený pocity … taková správná, možná i trochu fanaticky oddaná na 200% svýmu mistrovi i kdyby čert na koze jezdil … jenže právě proto mi skoro přijde, jako by ji celou utvářel jen Baylan, jako by vlastní charakter ani neměla. A to je škoda.

Ale má to potenciál … bylo by super, kdyby … eh, o mistra přišla … a seriál by nám ukázal jak je bez něj uplně v háji. :3 Nicméně to smrdí traumatem a tyhle témata Disney nemá rád

30.8.2023 | 17:47:47
JK

doufám že nezařve :D

29.8.2023 | 21:12:32
tom99

Úplně ji žeru!

webmaster, grafik
29.8.2023 | 18:58:15
Blackhand47XD

I can fix her.

webmaster, grafik
28.8.2023 | 21:12:30
Marty.m293

Pro mě, okamžitě asi zatím nejzajímavější postava seriálu. Herečka má úžasně divoký výraz, který Shin fakt prodává a vkládám do ní ještě větší naděje, než do Baylana. Snad si s jejím příběhem dali opravdu záležet. Vůbec by mi nevadilo, ani kdyby se z ní (nebo třeba z nich obou) nakonec staly spíš víc neutrální postavy, které by se objevovali napříč dalšími projekty – ať už jako nepřátele nebo naopak příležitostní spojenci,.

28.8.2023 | 19:02:06

Novinky

Ahsoka skončila, co sledovat dál a jaký seriál nás nyní čeká?

Ahsoka skončila, co sledovat dál a jaký seriál nás nyní čeká?

Co dál? Hladoví diváci by si přáli pokračování už nyní, ale čeká nás dlouhý zimní spánek. O druhé řadě se pouze mluví a ve hře je samozřejmě i nepříznivý scénář, že to může dopadnout jako v případě Obi-Wana a Boby Fetta. Co tedy sledovat dál a kde okrajově bude příběh pokračovat?

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Dave Filoni se vyšvihl další známou postavou ze Skywalker ságy

Dave Filoni se vyšvihl další známou postavou ze Skywalker ságy

Fan-servis fanoušci milují, neboť je určen především pro ně. Někdy je ale tlačen na sílu, což mohlo působit i u dílu Dreams and Madness. Dočkali jsme se důležité postavy ze Skywalker ságy, která se nejspíš již neobjeví a nebude hrát v ději význam. Ale má odškrtnutý svůj debut.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama