Star Wars: Rebels
77/100 - 130×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

Wilhuff Tarkin

Wilhuff Tarkin

Nemilosrdný a jeden z nejrespekto­vanějších mužů ve službách Impéria

Sezóny 2
2014 - 2017

1. sezóna

Když už si Inkvizitor a agent Kallus nevědí, jak dopadnout povstaleckou buňku na Lothalu, a Impérium začne mít zájem o odstranění této buňky, přichází na scénu Wilhuff Tarkin. Tento nemilosrdný Grand moff je zcela věrný Impériu a je proslulý svou oddaností, zuřivostí a arogancí. Pokud někdy měl Darth Vader z někoho respekt, byl to právě Tarkin. Wilhuff vymyslí plán, jak dopadnout povstalce, a chvíli se zdá, že se mu to skutečně podaří. Rebelové ve svých řadách ale mají taktéž zkušené vůdce a dokážou po všech problémech útok Impéria odrazit.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Spectre-0

Věrný svému originálu

22.4.2017 | 6:54:55
Gripe

Tarkin se jim moc povedl, jedna z nejzajímavějších postav.

překladatel
11.10.2015 | 13:20:52

Zajímavosti

První pohled na hranou Sabine Wren v nás vyvolává nostalgii na závěrečnou řadu Rebels

První pohled na hranou Sabine Wren v nás vyvolává nostalgii na závěrečnou řadu Rebels

Seriál Ahsoka má naplánovanou premiéru na rok 2023. Bohužel jsme se nedočkali očekávaného traileru, nicméně alespoň nám byl poskytnut první pohled na hranou Sabine Wren. Není žádným tajemstvím, že seriál bude jakýmsi pokračováním staré party Povstalců.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Propojené seriály

Další postava z Rebels se dočkala hraného debutu, poznali jste ji?

Další postava z Rebels se dočkala hraného debutu, poznali jste ji?

Animované seriály nejsou pouze pro děti. Dave Filoni má stále čím větší podíl na celkových Star Wars a nebojí se propojovat animované projekty s těmi hranými. Nyní jsme se dočkali dalšího důležitého debutu postavy, kterou jsme doposud viděli pouze v animovaném seriálu.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů
Reklama