Star Wars: Rebels
77/100 - 128×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

Wilhuff Tarkin

Wilhuff Tarkin

Nemilosrdný a jeden z nejrespekto­vanějších mužů ve službách Impéria

Sezóny 2
2014 - 2017

1. sezóna

Když už si Inkvizitor a agent Kallus nevědí, jak dopadnout povstaleckou buňku na Lothalu, a Impérium začne mít zájem o odstranění této buňky, přichází na scénu Wilhuff Tarkin. Tento nemilosrdný Grand moff je zcela věrný Impériu a je proslulý svou oddaností, zuřivostí a arogancí. Pokud někdy měl Darth Vader z někoho respekt, byl to právě Tarkin. Wilhuff vymyslí plán, jak dopadnout povstalce, a chvíli se zdá, že se mu to skutečně podaří. Rebelové ve svých řadách ale mají taktéž zkušené vůdce a dokážou po všech problémech útok Impéria odrazit.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Spectre-0

Věrný svému originálu

22.4.2017 | 6:54:55
Gripe

Tarkin se jim moc povedl, jedna z nejzajímavějších postav.

překladatel
11.10.2015 | 13:20:52

Nově přidané postavy

V průběhu čtvrté řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Star Wars svět nemohl být pochopitelně dlouho bez seriálu a než se dočkáme toho hraného, můžeme se už na podzim těšit na animovaný seriál, který bude mapovat období po konci Občanské války. Ve středu dění bude mladý pilot, který se vydá špehovat První řád.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama