Star Wars: Rebels
77/100 - 129×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

S04E14: Family Reunion and Farewell: Part I

S04E14: Family Reunion and Farewell: Part I

Povstalci zahajují zoufalý plán, který má vést k osvobození Lothalu. Ezra tuší, že jeho plán není dokonalý a setkává se tváří v tvář s Thrawnem, který ho zavede za Imperátorem. Ten už Ezru Bridgera napjatě očekává.

cz sk
5.3.2018
460 000
27 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Horus8

Skvělé :-)

11.3.2018 | 12:54:06
Phanto

Škoda že tam nebyl Sheev déle. Jinak dobré.

8.3.2018 | 18:45:46
johnsmith182

Tom99: Imperátor chtěl získat přístup k Síle z minulé epizody, mimo čas a prostor, a tím by mohl ovlivnit minulost a budoucnost a nenechat se zabít. Jeho mistr mohl podobným způsobem oblafnout smrt, tak chtěl to samé a jen Ezra měl přístup do té Říše mimo čas a prostor.

JoshMcIntosh: K tomu, aby měli dítě stačí soulož, nevím kolik ti je, ale tak snad ti to vysvětlení stačí. A pokud si je neviděl v „akci“ tak možná proto, že je to dětský seriál a taky tvůrce věřil, že to lidi pochopí, jak se dělají děti aniž by jim to ukazoval.

Hera: je to napůl twilek napůl člověk

7.3.2018 | 17:57:14
Lex Luthor

Rebels 1 část finále. S imperátorem jsem čekal trochu větší souboj, bohužel rebelové jsou nesmrtelní a o souboje jsme ochuzeni akorát tu máme nudné přestřelky kde povstalci neumírají. Čekal jsem, že Zeb umře, když skákal dolů, ale to by musel být jiný seriál, než Rebels

7.3.2018 | 16:29:30
tom99

Myslím, že s Imperátorem mohli jít ještě trošku do hloubky a trochu odhalit, co přesně chtěl Sheev otevřít. Souboj s gardisty mohl být o něco delší, když už jsme poslední dvě řady byli ochuzeni o souboje se světelnými meči. Některé scény u Povstalců zdržovali a něco do finále nepatřilo, ale budiž…

webmaster, grafik
7.3.2018 | 0:01:10
hera syndulla

Bylo to dobrý akorát mě mrzí že je konec Hera má syna není ji ani trochu podobný měl to být twilek a jak byla zmalovaná to bylo trošku otřes škoda že nedaj díl jak najdou Ezru ten bych si přala aby byly spolu

6.3.2018 | 20:41:40
Sněhurec

Dobře, že už to končí..

6.3.2018 | 9:07:10
Leone

Co to sakra bylo? :D

6.3.2018 | 9:03:58

Nově přidané postavy

V průběhu čtvrté řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Byl oznámen nový seriál Star Wars s názvem Resistance, těšit se můžeme i na staré známé

Star Wars svět nemohl být pochopitelně dlouho bez seriálu a než se dočkáme toho hraného, můžeme se už na podzim těšit na animovaný seriál, který bude mapovat období po konci Občanské války. Ve středu dění bude mladý pilot, který se vydá špehovat První řád.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama