Star Wars: Rebels
77/100 - 130×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

Konečně jsme našli svého Ezra Bridgeru a není to dlouho propíraný Aladin

Konečně jsme našli svého Ezra Bridgeru a není to dlouho propíraný Aladin

Po Epizodě VI po galaxii nepobíhá mnoho Jediů. Již delší dobu víme, že ale jeden takoýto důležitý Jedi přežil události Občanské války a je jen otázkou času, než se v nějakém projektu od Davea Filoniho objeví. Ezra Bridger je naživu a nyní zřejmě našel svou hranou tvář.

12 0
10.9.2022

Tak čekání jsou u konce. Nebo alespoň částečně, jelikož jsme se ještě nedočkali oficiálního potvrzení přímo od studia Lucasfilm. Jelikož ale zpráva přišla od renomovaného zdroje The Hollywood Reporter, je samotné potvrzení pouze formalitou. Již za pár hodin začne Star Wars panel na D23, kde s největší pravděpodobností dojde na oficiální potvrzení.

S rolí mladého Jedie Ezry Bridgera byl nejprve spojován Rahul Kohli, posléze mnohem delší dobu Mena Massoud. Zatímco Kohli pouze dráždil své fanoušky na sociálních sítích, zvěsti okolo filmového Aladina byly více zběsilejší a možná i o něco reálnější. S překvapením všech ale není a nebude Ezrou Bridgerem právě Mena Massoud.

(Máme nového Ezru Bridgera. A casting je opravdu povedený. Foto: Disney+)

Zdá se, že Massoud nakonec o roli usiloval, posílal před několika měsíci nahrávku do studia Lucasfilm, ale tam to i skončilo. Hraným Ezrou Bridgerem bude tak Eman Esfandi, možná nejméně zkušený herec ze všech jmenovaných. Nutno podotknout, že podoba s Ezrou tam rozhodně je. A možná je lepší vybrat neznámou tvář, kterou nemáme spojenou s žádnou větší rolí. V případě Kohliho či Massouda by to bylo přesně naopak.

Připomínáme, že Ezra Bridger by se měl objevit v seriálu Ahsoka. Dále se spekuluje, že postava by se mohla objevit i v jiných projektech. Bridger by měl být důležitou postavou, kterou bychom měli vídat i nadále. Ve hře je samozřejmě nějaký nový seriál, který vzejde právě z Ahsoky, limitovaným seriálem, který by měl mít pouze jednu řadu.

Jak se vám líbí tento casting?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /1

Warfet

Konečně Ezra !

13.9.2022 | 22:04:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Zajímavosti

První pohled na hranou Sabine Wren v nás vyvolává nostalgii na závěrečnou řadu Rebels

První pohled na hranou Sabine Wren v nás vyvolává nostalgii na závěrečnou řadu Rebels

Seriál Ahsoka má naplánovanou premiéru na rok 2023. Bohužel jsme se nedočkali očekávaného traileru, nicméně alespoň nám byl poskytnut první pohled na hranou Sabine Wren. Není žádným tajemstvím, že seriál bude jakýmsi pokračováním staré party Povstalců.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Propojené seriály

Další postava z Rebels se dočkala hraného debutu, poznali jste ji?

Další postava z Rebels se dočkala hraného debutu, poznali jste ji?

Animované seriály nejsou pouze pro děti. Dave Filoni má stále čím větší podíl na celkových Star Wars a nebojí se propojovat animované projekty s těmi hranými. Nyní jsme se dočkali dalšího důležitého debutu postavy, kterou jsme doposud viděli pouze v animovaném seriálu.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů
Reklama