Star Wars: Rebels
77/100 - 133×

Star Wars: Rebels

Nový animovaný seriál ze světa Hvězdných válek, který se odehrává devatenáct let po událostech třetí epizody (Pomsta Sithů) a ještě před událostmi čtvrté epizody (Nová naděje), nám představuje zcela nové hrdiny, kteří odstartovali celý příběh o začátku rebélie proti Impériu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Disney XD | 27 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Taylor Gray (Ezra Bridger), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Steven Blum (Garazeb Orrelios), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), James Earl Jones (Darth Vader), Jason Isaacs (Inkvizitor), David Oyelowo (Alexsandr Kallus), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Keth Soucie (Maketh Tua), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Phil LaMarr (Bail Organa), David Shaughnessy (Cumberlayne Aresko)

Kanan Jarrus se nakonec objevil v seriálu Ahsoka, alespoň částečně

Kanan Jarrus se nakonec objevil v seriálu Ahsoka, alespoň částečně

Některé postavy jsou mrtvé, a tudíž nemají v dalších příbězích co dělat. Naštěstí Dave Filoni toto pravidlo v případě Kanana neporušil, ale neodpustil si drobný pohled na hraného Kanana Jarruse. Šlo ale o velice kratičký záběr a ještě z dálky, tudíž všimnout si ho je prakticky nemožné.

4 1
9.9.2023

Minulý týden jsme zrovna dávali dohromady seznam postavRebels, které se mohou ještě objevit v seriálu Ahsoka. Jacen Syndulla se již hraného pojetí dočkal a nyní jsme se dočkali i další důležité postavy – Kanana Jarruse. Ale jen částečně. Asi většina z vás ví o kauze staré pár měsíců, kdy se dabér a herec Freddie Prinze Jr. veřejně vyjádřil, že se k roli již nechce vracet.

Nebylo by to proto, že Star Wars nemá rád, spíše naopak. Postavou Kanana již řekl vše podstatné a není potřeba se k Jarrusovi vracet skrze flashbacky, vzpomínky či halucinace. Hned na úvod tak musíme říci, že Freddie Prinze Jr. se nezúčastnil žádného natáčení Ahsoky, přesto jeho Kanan v seriálu byl.

(Kanan Jarrus se nakonec objevil v seriálu Ahsoka, alespoň částečně. Foto: Disney+)

V epizodě Fallen Jedi jsme se dočkali krátkého záběru na kokpit lodi Duch, kde jsme mohli vidět Kananovu fotografii. Šlo poměrně o rychlý záběr, kdy se pouze dohadujeme o tom, zda to byl Kanan či nebyl. S 99% jistotou ale můžeme říci, že šlo o Jarruse, nicméně ani nebyl zapotřebí skutečný herec.

Fanoušci odhadují, že tvůrci použili již známý obrázek Kanana a Hery Syndully, který byl pro potřeby seriálu řádně upraven (viz níže). Jednalo se jen o sekundovou záležitost a zřejmě jen pomrknutí po fanoušcích animovaného seriálu. Alespoň jsme si tak mohli odškrtnout, že i Kanan Jarrus byl v seriálu Ahsoka. Už tedy zbývá jen pár posledních postav, aby si své cameo mohla splnit celá původní parta Povstalců.

(Fanoušci hádají, že pro účely seriálu byla použita tato kresba Kanana. Foto: Disney)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Zajímavosti

První pohled na hranou Sabine Wren v nás vyvolává nostalgii na závěrečnou řadu Rebels

První pohled na hranou Sabine Wren v nás vyvolává nostalgii na závěrečnou řadu Rebels

Seriál Ahsoka má naplánovanou premiéru na rok 2023. Bohužel jsme se nedočkali očekávaného traileru, nicméně alespoň nám byl poskytnut první pohled na hranou Sabine Wren. Není žádným tajemstvím, že seriál bude jakýmsi pokračováním staré party Povstalců.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Propojené seriály

Další postava z Rebels se dočkala hraného debutu, poznali jste ji?

Další postava z Rebels se dočkala hraného debutu, poznali jste ji?

Animované seriály nejsou pouze pro děti. Dave Filoni má stále čím větší podíl na celkových Star Wars a nebojí se propojovat animované projekty s těmi hranými. Nyní jsme se dočkali dalšího důležitého debutu postavy, kterou jsme doposud viděli pouze v animovaném seriálu.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama