The Mandalorian
92/100 - 219×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Penn Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

S03E06: Chapter 22: Guns for Hire

S03E06: Chapter 22: Guns for Hire

Din a Bo-Katan se vydávají na planetu Plazir-15, kde by se měla nacházet mandalorianská jednotka vedená Axem Wovesem. Jenže aby se k ní dostali, musí splnit vedlejší úkol s droidy. Mando a Kryze se tak dostávají k vyšetřování záhadného případu, který vede až k uctívateli separatistů.

cz sk
5.4.2023
45 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SUFORAYSIS

Bylo to PŘEBARVIČKOVANÝ jak sviňa!.......­.KAMERA dobrý........­.....LUXUSNÍ PROSTŘEDÍ....­.............­.......ale byla to zase taková RYCHLOKVAŠKA a spoustu podobných motivů které jsme v této sérii dříve viděli. Jeden z těch HORŠÍCH dílu.........­.... 67%

20.4.2023 | 6:37:09
Jaroslaw

Sorry jako, ale mě se fakt líbilo, jak si ti dva vytyčují pole a nenápadně se hádají , kdo bude šéf (i když na pozadí celkem pitomého questu). Navíc teda podle mě to Mando celý vyřešil – hlavně s těma opravářema. Fakt si myslím, že nakonec by to ještě klidně mohl být on, kdo bude vládnout Mandaloru.

12.4.2023 | 12:18:17
Blázen z Jericha

Až se bude dělat shrnutí série, tak kategorie nejhorší vývoj postavy bude řádně nabitá.

12.4.2023 | 9:53:47
davidovechkin

Až konec stál za to, ale furt je to prostě hrozně málo a příběh je celkem nudný

11.4.2023 | 9:25:55
tom99

Nevím, co si myslet. Vizuál, masky a efekty – to je vše nádherné a vlastně se divím, že když si dají záležet na vizuálu, tak pak to zcela zabije scénář. Black a Lizzy se rozhodně do SW nehodí, nijak naší galaxii neobohacují a spíše ji zesměšňují. Celá zápletka s droidy mohla být celkem fajn nostalgií, ale ne rozhodně dva díly před koncem. Samotný závěr je opět tak trochu deus ex machina a vycucaný z prstu. Nejsem vyloženě zklamán, ale ten scénář by potřeboval sakra učesat. Mandalorian se opravdu stal vedlejší postavou ve svém vlastním seriálu. Nepamatuji si ani jednu jeho silnou scénu v této sérii.

webmaster, grafik
10.4.2023 | 18:49:18
LubosRez

Tak jsem si chvilku i říkal, safra, to sklouzává s hlubší sci-fi o právech umělé inteligence a robotů a oak to hned zabijou scénou s velitelem ochranky a 2× tak scénou s pasováním Grogua za rytíře. Safra, kde je atmosféra z první série, nedejbože z Andora :-(

10.4.2023 | 17:15:15
Azor Ahai

Dobrá srač*a se z toho stala!

9.4.2023 | 16:39:04
NewPerson

Po přečtení několika članků na netu. Kathleen Kennedy je vážně toxic pro tenhle seriál.

8.4.2023 | 20:08:29
ReisRyos

Ne nejlepší, ale přesto luxusní díl.

8.4.2023 | 19:24:43
Lil_Biatch

Lizzo? Ta tlustá kráva co tvrdí, že nadváha je sexy? Bože kam se poděla atmosféra první série…

8.4.2023 | 16:29:04

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Novinky

Stávka scenáristů a herců skončila, jak to bude s natáčením čtvrté řady Mandaloriana?

Stávka scenáristů a herců skončila, jak to bude s natáčením čtvrté řady Mandaloriana?

Seriál Mandalorian je stálicí na Disney+ a může se pyšnit vysokou sledovaností. Čtvrtá řada se stále chystá, scénář je již dávno hotový a prakticky se již po konci stávky čeká na první klapku. Sehnat všechny herce nebude úplně až tak jednoduché. Kdy by se mohlo začít natáčet?

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Seriály z Mando-verse konečně našly svého Nicka Furyho

Seriály z Mando-verse konečně našly svého Nicka Furyho

Seriály potřebují ten stmelovací element, který dá všechny dohromady, nebo ne? Zvlášť když se chystá celovečerní film, který má být pomyslným vyvrcholením hned několika seriálů. A právě tento element Star Wars již našly. Mají svého Nicka Furyho, který je bude provázet i nadále.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama