The Mandalorian
92/100 - 219×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Penn Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

S03E04: Chapter 20: The Foundling

S03E04: Chapter 20: The Foundling

Grogu je podroben mandalorianskému výcviku a tradicím. V průběhu času si začíná vzpomínat, co přesně se stalo během Rozkazu 66, když prchal z Chrámu Jediů. Bo-Katan Kryze podnikává záchrannou akci, čímž jasně dokazuje své vůdcovské schopnosti a přínos pro Krédo.

cz sk
22.3.2023
31 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SUFORAYSIS

Dal bych asi míň............ale flaschback z CORUSCANTU byl určitě povedenej a lovení PŘÍŠERY se vsice v určité formě zase opakovalo....­.......ale přezto to nebyla úplná katastrofa. A DĚTI-PŘÍŠERKY byly fakt ROZTOMILÝ....­........no až do té doby než by vás SEŽRALI AJI S BRNĚNÍM...... :-) tak bych to viděl tak ne 73%

15.4.2023 | 17:35:08
craweniito

Já si zase naopak myslím, že tu někteří až moc řeší detaily na úkor užívání si atmosfery star wars :)

28.3.2023 | 11:06:53
Dragon94

Naprosto souhlasím s @Michal_ Trénink opravdu vypadal dost amatérsky. Nelogický mi pak přišel souboj Groga a toho kluka. Zatímco kluk vystřelí jednou a započítá se bod a jde se na druhé kolo, tak Grogu ho jednou přeskočí a vystřelí 3× za sebou a během jednoho kola tak vyhraje. Místo k životu si nevybrali skutečně bezpečné, když je tam jednou napadne krokouš a podruhé pterodactyl. Jeho čekání na nakrmení mláďat celou noc a celou dobu držení kluka v krku, kterému nic není, už snad raději ani nebudu komentovat. Tahle série se opravdu neuvěřitelně rychle propadá na úroveň Obi-Wana.

28.3.2023 | 10:02:33
Fat Tony

Dej o nicom, ale to tak bolo aj pri inych SW serialoch. Co mi vadi viac su neskutocne lacne efekty. Carl Weathers toto nezvladol

25.3.2023 | 15:16:50
svätý.šebastián

Vybrali si celkom nebezpečné miesto pre život, najskôr krokodíl teraz drak. Akurát nemuseli vykradnúť jurský park (to zozratie draka :) ) keď vedia, že na mandalore sa dá žiť, snáď sa tam aj presunú.. akurát nový flashback potešil

25.3.2023 | 14:51:10
tom99

Znovu mám smíšené pocity. Na jednu stranu tu máme pro seriál až typický příběh – příšerka, její lovení a následně zlikvidování. Je asi zřejmé, že posté to fungovat nebude, zvlášť když to samé jsme dostali dvě epizody dozadu. Flashback rozhodně potěšil a sebral vítr z plachet všem fanouškům, kteří vymýšleli nesmyslně nereálné teorie. S epizodou jako takovou jsem neměl problém, ale v kontextu celé série s ní problém mám. Nějakou dobu už přešlapujeme na místě a Din Djarin se nikam neposouvá, nevyvíjí a seriál se mu nevěnuje. Zato Bo-Katan Kryze prochází daleko lepším a zajímavějším vývojem.

webmaster, grafik
25.3.2023 | 8:42:20
Rik

Minulá epizoda nic moc a tahle jen pro výplň času.

24.3.2023 | 7:43:31
RagnarokCzD

Já nevim … jako bavilo mě to sledovat o tom žádná, ale věci co dávali smysl bych spočítal na zbejvajících prstech jedný ruky nešikovnýho pracovníka na pile s parkinsonem. :-/

23.3.2023 | 21:04:07
Michal_

Scénář nelogický a prostoduchý, klesá až na úroveň Obi-Wana. První 3 epizody jsem čekal, jestli se to zlepší, ale už mi to stačí. Na začátku trénink Mandalorianů, který vypadá, jako když si malí kluci hrají na dvorku na vojáky, jen chaos bez řádu. Pak přiletí monstrum a odnese kluka, aby s ním nakrmilo svoje mláďata. Ale neudělá to hned, místo toho čeká celou noc, asi aby Mandaloriani měli čas dorazit :). Přitom má kluka v krku, ale ten je přesto zcela zdravý. Také se dozvídáme, že když se chce skupina Mandalorianů najíst, tak se musí rozejít po okolí, aby na sebe neviděli :). Helmu si pak ale sundávají… Přitom když se dříve Din Djarina ptali, jestli si někdy sundal helmu, a on odpověděl že ano, tak byl vyvrhel :).

23.3.2023 | 16:17:53
Basim

To bylo husté

23.3.2023 | 14:05:16

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Novinky

Stávka scenáristů a herců skončila, jak to bude s natáčením čtvrté řady Mandaloriana?

Stávka scenáristů a herců skončila, jak to bude s natáčením čtvrté řady Mandaloriana?

Seriál Mandalorian je stálicí na Disney+ a může se pyšnit vysokou sledovaností. Čtvrtá řada se stále chystá, scénář je již dávno hotový a prakticky se již po konci stávky čeká na první klapku. Sehnat všechny herce nebude úplně až tak jednoduché. Kdy by se mohlo začít natáčet?

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Seriály z Mando-verse konečně našly svého Nicka Furyho

Seriály z Mando-verse konečně našly svého Nicka Furyho

Seriály potřebují ten stmelovací element, který dá všechny dohromady, nebo ne? Zvlášť když se chystá celovečerní film, který má být pomyslným vyvrcholením hned několika seriálů. A právě tento element Star Wars již našly. Mají svého Nicka Furyho, který je bude provázet i nadále.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama