Erik Valdez

Erik Valdez

Celé jméno: Russell Erik Valdez
Místo narození: Lubbock, Texas, USA
Známé projekty: Graceland, Superman & Lois

Datum narození: 26.8.1979 (44 let)

Erik Valdez je texaský rodák, který se narodil roku 1979. Je synem farmáře a umělkyně, se kterými vyrůstal na venkově. Vzhledem k tomu, že se jako malý chlapec zajímal o závodění, se naučil řídit už ve svých šesti letech, a to na farmě svých prarodičů.

V průběhu let se však nevěnoval jen autům, kromě toho chtěl také bavit lidi, a proto navštěvoval divadla, ve kterých získával různé role. Zhruba ve věku 24 let se rozhodl prorazit v seriálech a filmech, a proto se zajímal o role v těchto projektech.

Jeho první seriálovou zkušeností je postava Chada, kterého si roku 2004 zahrál ve třech dílech Gilmore Girls. Poté střídal především epizodní role, po kterých získal roli Treye Mitchella v mýdlové opeře General Hospital, kde se objevil v letech 2012–2013.

V letech 2014–2015 jsme ho mohli vidět v seriálu Graceland, kde si střihl Carlita Solana, Jr. Poté zamířil například do televizního filmu Jarhead 3: The Siege, kde se objevil jako Lopez. Od roku 2021 ho můžeme vídat v seriálu Superman & Lois, kde vystupuje jako Kyle Cushing.

Vzhledem k tomu, že zbožňuje auta, jich také spoustu vlastní. Prozatím má na svém kontě celkem 47 vozidel. Díky svým rodičům má španělské, mexické, indiánské, anglické a irské předky. Má bratra jménem Gabriel.

Foto: USA Network


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Superman & Lois Kyle Cushing 2021 2023 3

Filtr seriálů