Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 24×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Joselyn Picard (Sophie Cushing), Daisy Tormé (Ironsova umělá inteligence), Tyler Hoechlin (Kal-El z převráceného světa)

Kyle Cushing

Kyle Cushing

Lanin manžel a smallvillský velitel hasičů, který má rád život v maloměstě a dává si pozor na lidi z velkých měst.

Sezóny 3
2021 - 2023

Kyle Cushing patří mezi smallvillské obyvatele, kteří na venkově prožili celý život. Po vystudování střední školy se stal součástí místního hasičského sboru, přičemž po letech to dotáhl až na pozici velitele. Jeho manželkou se stala pohledná Lana, se kterou zplodil dvě dcery.

Svým chováním často připomíná muže, který chce mít poslední slovo. Doma je ke své ženě a dcerám poměrně hrubý, ale ne vždy je takový. Zbožňuje své rodné město, pro které by byl ochoten udělat téměř cokoliv, a tak hledí především na jeho blaho. Právě kvůli tomu ihned podezírá všechny, kteří odsud nepochází.

V době, kdy se do Smallvillu vrátí Clark Kent, jeho soused, si ve městě začne získávat vliv podnikatel Morgan Edge. Ten tu má v plánu vybudovat fabriky, ve kterých bude spousta nových pracovních míst. Kyleovi se to zamlouvá, a tak ho velmi podporuje, a to i přesto, jakou má Edge minulost. Už jednou totiž podobnými sliby potopil zaměstnanost celého města.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Ten popisek je vyloženě kouzelnej. :D „Dává si pozor na lidi z velkých měst.“

Teda pokud ten člověk z velkýho města shodou okolností neni podnikatel, co chce do týhle zpustlý prdele světa napumpovat obrovskej balík peněz, bez sebemenšího zájmu o další zisk … potom Kyle opouští veškerou svoji pozornost a zalézá do podnikatelovi prdele tak hluboko, že nevidíme ani boty. :D

Tahle postavička má jednoznačně představovat iracionální hlas lidu … protože balíci v americe ničemu nevěří míň, než lidem který jim vypráví konspirační teorie … a ničemu nevěří víc, než totálně neznámejm chlápkům v oblecích, který od nich „jsou ochotni“ odkoupit pozemky, aby tu vybudovali něco moderního. :D :D :D

6.7.2021 | 12:27:09
FValek

Kretééén…

22.3.2021 | 16:26:43

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S03E13: What Kills You Only Makes You Stronger

cz100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Reklama

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama