Superman & Lois (Superman a Lois)
95/100 - 22×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Joselyn Picard (Sophie Cushing), Daisy Tormé (Ironsova umělá inteligence), Leeah Wong (Emily Phan)

Lana Lang Cushing

Lana Lang Cushing

Clarkova stará kamarádka, která pracuje v místní bance.

Sezóny 3
2021 - 2023

Lana Lang Cushing pochází ze Smallvillu, kde vedla vesnický život. Jejím sousedem byl mimo jiné i Clark Kent, se kterým chodila do školy. Jednu dobu tito dva spolu i chodili, ale blízký vztah jim moc dlouho nevydržel. Lana se však nikdy nedozvěděla o tom, jaké schopnosti Clark vlastně má.

Vždycky snila o tom, že se dostane ze Smallvillu a bude žít jiný život, ale k tomu nikdy nedošlo. Zůstala v rodném městě a vzala si za muže místního velitele hasičů Kylea, se kterým má dvě dcery. Sama pracuje v bance a není se svým manželem moc spokojená, protože ten někdy umí být poměrně hrubý.


Když se po letech Clark vrátí zpátky do Smallvillu a oznámí, že tu hodlá bydlet, Lana je z toho nadšená, protože tak může opět trávit čas se svým kamarádem. Kromě toho pozná i jeho manželku Lois, se kterou si brzy padne do oka.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
HolyTrue

Kam se hrabe na Kristin Kreuk.

14.6.2022 | 11:50:42
azazel

Je mi mnohem sypatictejsi nez Lois.

26.5.2022 | 8:46:12
RagnarokCzD

Tahle ženská je tak asi milionkrát hezčí než Lois, milionkrát sympatičtější a zdá se bejt i mnohem, mnohem a ještě jednou mnohem milejší …

Kdyby ty herečky prohodili byl bych mnohem radši. :D

Jinak ze začátku se jevila jako klasická postavička nebohé ženy, která skončila s blbcem … ale zdá se, že v ní nakonec bude i trocha vlastní iniciativy. :3

BTW myslím že tu máte chybu: „Lois se však nikdy nedozvěděla o tom, jaké schopnosti Clark vlastně má.“ … nemá tam být Lana?

6.7.2021 | 12:19:36
FValek

Clarka znovu nedostaneš, mrcho…

22.3.2021 | 16:27:46

Stav překladu

Epizoda S03E11: Complications

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 9. - 11. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 9. - 11. díle

Je to neuvěřitelné, ale třetí série pomalu směřuje ke svému konci. V nadcházejících třech dílech bude i nadále vrcholit konflikt s Brunem, kterému se mezitím bude rozpadat jeho osobní život.

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama