Jordan Elsass

Jordan Elsass

Celé jméno: Jordan Elsass
Místo narození: Kingman, Ariozona, USA
Známé projekty: Little Fires Everywhere, Superman & Lois

Datum narození: 28.8.2001 (21 let)

Americký herec Jordan Elsass se narodil roku 2001 ve státě Arizona, kde i vyrůstal. Už jako malý se chtěl věnovat herectví, a to i přesto, že nikdo z jeho rodiny nikdy nikde nehrál. Popravdě však má menší herecké kořeny, jeho pradědeček Bill Johnston totiž hrál v několika projektech, a to i po boku slavných hvězd.

Hereckou kariéru odstartoval roku 2014, kdy se objevil v minisérii Keepin' It Weird TV. Poté sbíral jednu vedlejší roli za druhou, zatímco se věnoval studiu. Více se dokázal prosadit až o šest let později, kdy si zahrál Tripa Richardsona v seriálu Little Fires Everywhere. Jeho postava tu patřila mezi hlavní.


Rok 2021 byl pro něj velmi plodný. Nejdříve získal roli Tylera Younga, kterého si zahrál v první řadě seriálu Panic. Následně se objevil jako Jonathan Kent, syn Clarka Kenta, v seriálu Superman & Lois, ve kterém patřil mezi hlavní obsazení. Tak tomu bylo do roku 2022, kdy byl ze seriálu vyhozen z důvodu pozdního příchodu na natáčení třetí série. Herec to však zdůvodnil tak, že ho již delší dobu trápilo duševní zdraví, a tak si na delší dobu dal pauzu od herectví.

Foto: Hulu


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Superman & Lois Jonathan-El z převráceného světa 2022 2022 1
Superman & Lois Jonathan Kent 2021 2022 2

Filtr seriálů