Superman & Lois (Superman a Lois)
95/100 - 21×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Adam Rayner (Morgan Edge), Tayler Buck (Natalie Irons), Joselyn Picard (Sophie Cushing), Daisy Tormé (Ironsova umělá inteligence), Zane Clifford (Timmy Ryan)

Jonathan Kent

Jonathan Kent

Skromný a dobrosrdečný syn Clarka a Lois.

Sezóny 2
2021 - 2022

Jonathan Kent je jedním ze synů Clarka Kenta a Lois Lane. Jeho bratrem je dvojče Jordan, ke kterému má velmi blízko, a to i přesto, že jsou povahově velmi rozdílní. Jonathan je pojmenován po svém dědečkovi Jonathanu Kentovi, tedy po adoptivním otci svého otce.

Už když byl malý, jeho rodiče měli podezření, že zdědil schopnosti po svém otci. I když tu však byly jisté náznaky, Jonathanovy nadpřirozené schopnosti se nikdy plně neprojevily, a tak si jeho rodiče prozatím myslí, že žádné nemá. Jonathan je tedy sice dobrý sportovec, ale jeho úspěchy nepochází z žádného nadpřirozena. Alespoň taková je nyní situace.


Jonathan patří mezi populární studenty, ve škole ho mají všichni rádi a často se o něj zajímají dívky. Má dobrou duši, a proto je někdy schopen hodit vinu na sebe, i když nemůže za to, co se stalo. Přestěhováním do Smallvillu trpí především on, protože v Metropoilis chodil s jednou dívkou, se kterou se musel později rozejít.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Tahle postava je tu prakticky jen proto, aby všem neustále připomínal o co všechno přišel, když musel dělat ústupky bráchovi … a jak přišel i o ten zbytek toho co měl, když se v bráchovi probudili schopnosti a tak dostal zdaramo daleko víc, než pro co on do teď „dřel“ …

Nebaví mě … je to ufňukanej samožerskej puberťák (což bejt má, takže je to asi v pořádku :D ) kterej jednu vteřinu nenávidí krutej a nespravedlivej svět a druhou vteřinu se se všema objímá a odpouští jim, jen aby jim zase dal všechno sežrat, jakmile chytne zase tu svojí špatnou náladu. -_-

6.7.2021 | 12:15:10
Basim

škoda že nemá super schopnosti on

29.4.2021 | 23:01:48
Stardos

Po poslední epizodě mi fakt přijde strašně přehodnocený. Konečně jsem zjistil, co mi na něm tolik vadí – jeho charakter je strašně jednotvárný, bez hloubky.

28.3.2021 | 1:27:08
fanta2pomeranc

Tohohle bráchu mám radši. Mnohem radši

24.3.2021 | 21:31:19
FValek

To lepší z dvojčat, bohužel navždy odsouzené k roli pečovatelky o bráchu…

22.3.2021 | 16:25:06

Stav překladu

Epizoda S02E15: Waiting for Superman

cz100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 14. - 15. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 14. - 15. díle

Před námi jsou poslední dvě epizody druhé série, které završí aktuální příběh. Podaří se Ally spojit oba světy? Nebo ji Superman zastaví?

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama