Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 26×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass, Michael Bishop (Jonathan Kent), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Chad L. Coleman (Bruno Mannheim), Michael Cudlitz (Lex Luthor), Joselyn Picard (Sophie Cushing)

Jonathan Kent

Jonathan Kent

Skromný a dobrosrdečný syn Clarka a Lois.

Sezóny 2
2021 - 2022
Sezóny 1
2023 - 2023

Jonathan Kent v podání herce Jordana Elsasse

Jonathan Kent je jedním ze synů Clarka Kenta a Lois Lane. Jeho bratrem je dvojče Jordan, ke kterému má velmi blízko, a to i přesto, že jsou povahově velmi rozdílní. Jonathan je pojmenován po svém dědečkovi Jonathanu Kentovi, tedy po adoptivním otci svého otce.

Už když byl malý, jeho rodiče měli podezření, že zdědil schopnosti po svém otci. I když tu však byly jisté náznaky, Jonathanovy nadpřirozené schopnosti se nikdy plně neprojevily, a tak si jeho rodiče prozatím myslí, že žádné nemá. Jonathan je tedy sice dobrý sportovec, ale jeho úspěchy nepochází z žádného nadpřirozena. Alespoň taková je nyní situace.

Jonathan patří mezi populární studenty, ve škole ho mají všichni rádi a často se o něj zajímají dívky. Má dobrou duši, a proto je někdy schopen hodit vinu na sebe, i když nemůže za to, co se stalo. Přestěhováním do Smallvillu trpí především on, protože v Metropoilis chodil s jednou dívkou, se kterou se musel později rozejít.

Jonathan Kent v podání herce Michaela Bishopa

Po prvních dvou řadách byla postava Jonathana Kenta přeobsazena. Nově ho už nehrál Jordan Elsass, ale Michael Bishop. Jakmile byla Ally Allston poražena, Lois se zaměřila na svého syna a pomohla mu v získání řidičského průkazu, aby mohl jezdit ve svém novém autě. Jonathan nadále chodil s Candice Pergande a vše se zdálo být dokonalé. V tu chvíli však rodinu postihla tragédie.

Lois si myslela, že je těhotná, ale místo toho dostala rakovinu, a tak to oznámila své rodině, která z toho byla zdrcená. Jonathan navíc řešil problémy s Candiceiným otcem Emmittem, který mu ukradl auto a ještě ho napadl. Tuto situaci musel vyřešit až Clark.

Jonathan zároveň projevil zájem o to být hasičem, a tak se začal stýkat s Kylem, který byl na něj sice přísný, ale myslel to s ním dobře. Jakmile se však Jonathan poprvé ocitl u požáru, neposlechl Kyleova slova a začal si hrát na hrdinu, kvůli čemuž ho Kyle dočasně vyloučil ze sboru.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Andy98

Mám ho ráda, vše, co dokázal, dokázal svou vlastní snahou, hrál dobře fotbal, je sportovně nadaný a vždy se zastával bráchy. Za mě by bylo super, kdyby měl schopnosti on a ne nebo ubrečený a namyšlený brácha. Po tom, co Jordan dostal schopnosti, to měl těžký. Jordan se ho snažil ve všem zastínit a bral mu pomalu vše, na čem dřel, divím se, že nad ním nezlomil hůl. Škoda, že vyměnili herce, tenhle mě bavil o něco víc než ten nový.

20.1.2024 | 11:02:27
Raiden123

Asi by tu mali byt dve fotky,lebo niekde v priebehu serialu vymenili herca,ktory hral tuto postavu.

31.5.2023 | 8:42:31
RagnarokCzD

Tahle postava je tu prakticky jen proto, aby všem neustále připomínal o co všechno přišel, když musel dělat ústupky bráchovi … a jak přišel i o ten zbytek toho co měl, když se v bráchovi probudili schopnosti a tak dostal zdaramo daleko víc, než pro co on do teď „dřel“ …

Nebaví mě … je to ufňukanej samožerskej puberťák (což bejt má, takže je to asi v pořádku :D ) kterej jednu vteřinu nenávidí krutej a nespravedlivej svět a druhou vteřinu se se všema objímá a odpouští jim, jen aby jim zase dal všechno sežrat, jakmile chytne zase tu svojí špatnou náladu. -_-

6.7.2021 | 12:15:10
Basim

škoda že nemá super schopnosti on

29.4.2021 | 23:01:48
Stardos

Po poslední epizodě mi fakt přijde strašně přehodnocený. Konečně jsem zjistil, co mi na něm tolik vadí – jeho charakter je strašně jednotvárný, bez hloubky.

28.3.2021 | 1:27:08
fanta2pomeranc

Tohohle bráchu mám radši. Mnohem radši

24.3.2021 | 21:31:19
FValek

To lepší z dvojčat, bohužel navždy odsouzené k roli pečovatelky o bráchu…

22.3.2021 | 16:25:06

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama