Superman & Lois (Superman a Lois) Jordan Kent

Jordan Kent

Jordan Kent

Clarkův a Loisin inteligentní syn, který se vyhýbá společnosti a raději tráví čas doma hraním videoher.

Sezóny 1
2021 - 2021

Jordan Kent je synem Clarka Kenta a Lois Lane, přičemž je zároveň i dvojčetem Jonathana Kenta. Jde o poměrně nevýrazného chlapce, který si však velmi rozumí se svým bratrem. Je pojmenován po Jor-Elovi, tedy po biologickém otci svého otce.

Když Jordan vyrůstal, nebyl prakticky ničím výjimečný. Nejraději tráví čas doma, kde hraje videohry a kouká na filmy. S ostatními studenty se moc nestýká a často trpí úzkostí. Na rozdíl od Jonathana u něj jeho rodiče nikdy nepozorovali žádné nadpřirozené schopnosti. Ve svém nitru je však má.


Jakmile se s rodinou přestěhoval do Smallvillu, zjistil, že je jeho otec Superman. Později navštívil jednu společenskou akci, na které se projevily jeho nadpřirozené schopnosti naplno. I když tedy něco podědil po svém otci, nikdo prozatím neví, co všechno umí. Je však jisté to, že jeho schopnosti nejsou silné tak jako ty otcovy.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Jako líbí se mi, že bráchové jsou přesný opaky … co se mi nelíbí je, že tenhle týpek se nikdy nechoval nějak „divně“, možná trochu odtažitě a určitě ne jako školní superstar … ale veškerá jeho „divnost“ spočívá v tom, že nám každejch pár minut opakuje že „on byl vždycky ten divnej“ … a to se rychle oposlouchá. :-/

6.7.2021 | 12:16:43
FValek

Stane se z něj pořádný machýrek a bude dělat jen problémy… Je divná ne tím roztomile nerdovským způsobem, ale takovým tím arogantním.

22.3.2021 | 16:24:35
Stardos

Souhlasím. Jordan mi sedl více jak Jonathan

12.3.2021 | 14:45:01
Bruce.Kent

Jordana mám z těch dvojčat asi fakt radši :)

27.2.2021 | 21:45:21

Stav překladu

Epizoda S01E15: Last Sons of Krypton

cz100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO GO, kde si je užijete i s českou podporou.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás