Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 26×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass, Michael Bishop (Jonathan Kent), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Chad L. Coleman (Bruno Mannheim), Michael Cudlitz (Lex Luthor), Joselyn Picard (Sophie Cushing)

Jordan Kent

Jordan Kent

Clarkův a Loisin inteligentní syn, který se vyhýbá společnosti a raději tráví čas doma hraním videoher.

Sezóny 3
2021 - 2023

Jordan Kent je synem Clarka Kenta a Lois Lane, přičemž je zároveň i dvojčetem Jonathana Kenta. Jde o poměrně nevýrazného chlapce, který si však velmi rozumí se svým bratrem. Je pojmenován po Jor-Elovi, tedy po biologickém otci svého otce.

Když Jordan vyrůstal, nebyl prakticky ničím výjimečný. Nejraději tráví čas doma, kde hraje videohry a kouká na filmy. S ostatními studenty se moc nestýká a často trpí úzkostí. Na rozdíl od Jonathana u něj jeho rodiče nikdy nepozorovali žádné nadpřirozené schopnosti. Ve svém nitru je však má.

Jakmile se s rodinou přestěhoval do Smallvillu, zjistil, že je jeho otec Superman. Později navštívil jednu společenskou akci, na které se projevily jeho nadpřirozené schopnosti naplno. I když tedy něco podědil po svém otci, nikdo prozatím neví, co všechno umí. Je však jisté to, že jeho schopnosti nejsou silné tak jako ty otcovy.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Andy98

Namyšlený, nesympatický a po tom, co získal schopnosti je úplně na ránu. Myslí jen na sebe a ne na bráchu, ten mu vždy kryl záda a ve chvíli, kdy mohl vzít Jordan kvůli schopnostem všechnu pozornost na sebe, šel hrát fotbal, aby dokázal, že je lepší než jeho brácha a vzal mu jedinou věc, kterou měl fakt rád. Vše třetí sérii je snad ještě horší, než byl dříve a to jsem si myslela, že to ani nejde.

20.1.2024 | 11:04:29
Steve23x

nejhorší postava seriálu, herec nesympatickej až to bolí

3.7.2022 | 18:37:04
RagnarokCzD

Jako líbí se mi, že bráchové jsou přesný opaky … co se mi nelíbí je, že tenhle týpek se nikdy nechoval nějak „divně“, možná trochu odtažitě a určitě ne jako školní superstar … ale veškerá jeho „divnost“ spočívá v tom, že nám každejch pár minut opakuje že „on byl vždycky ten divnej“ … a to se rychle oposlouchá. :-/

6.7.2021 | 12:16:43
FValek

Stane se z něj pořádný machýrek a bude dělat jen problémy… Je divná ne tím roztomile nerdovským způsobem, ale takovým tím arogantním.

22.3.2021 | 16:24:35
Stardos

Souhlasím. Jordan mi sedl více jak Jonathan

12.3.2021 | 14:45:01
Bruce.Kent

Jordana mám z těch dvojčat asi fakt radši :)

27.2.2021 | 21:45:21

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama