Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 26×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass, Michael Bishop (Jonathan Kent), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Chad L. Coleman (Bruno Mannheim), Michael Cudlitz (Lex Luthor), Joselyn Picard (Sophie Cushing)

Sam Lane

Sam Lane

Loisin otec a přísný a pracovitý generál, který chrání Ameriku i zbytek světa před všemi hrozbami.

Sezóny 3
2021 - 2023

Generál Samuel Lane pracuje pro americkou armádu, ve které má vysoké postavení. Jde o tvrdého a velmi pracovitého muže, který je pro ochranu své domoviny ochoten udělat cokoliv. Původně se mu nelíbilo, že se mu Superman plete do cesty, ale později si uvědomil jeho užitečnost a začal s ním spolupracovat.

Jeho dcerou je novinářka Lois Lane, které neposkytl nijak dobrou výchovu, protože byl na ni často tvrdý a nebyl moc doma. Když si následně vzala za muže svého kolegu z práce, Sam zjistil, že si vzala samotného Supermana.

Když se Clark a Lois přestěhují do Smallvillu, aby začali nový život, Samovi se to moc nelíbí, protože nemá Supermana tolik k dispozici. Ten se místo ochrany světa chce nyní více zaměřit na svou rodinu, a tak na něj Sam neustále tlačí. Zároveň se mu nelíbí ani to, že Clark odhalil svým dvěma synům, co je skutečně zač.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Z 50% mariňák, z 50% patriot … na 100% vocas. :D

Mám rád tyhle militantní archetypy, jsou sice otravný a většinu času všechno jen „s dobrými úmysly“ ženou do totálních sraček … ale je z nich prdel. :D

6.7.2021 | 12:30:24
FValek

Asi nic moc postava z hlediska akce a screentime, ale podle mě to není tak hodný dědeček, jak se zdá a chce mít všechno pod kontrolou, takže se určitě do jisté míry obrátí proti Supermanovi… Předvídatelný.

22.3.2021 | 16:27:28

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama