Superman & Lois (Superman a Lois)
94/100 - 21×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Alexander Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Adam Rayner (Morgan Edge), Tayler Buck (Natalie Irons), Joselyn Picard (Sophie Cushing), Daisy Tormé (Ironsova umělá inteligence), Zane Clifford (Timmy Ryan)

Sarah Cushing

Sarah Cushing

Kyleova a Lanina divoká dcera, která se začne vídat s Kentovými syny.

Sezóny 2
2021 - 2022

Sarah Cushing je dcerou Lany a Kylea a sestrou Sophie. Narodila se ve Smallvillu, který moc nemá ráda, protože se tu nudí. Celkově se jí protiví venkovský styl života, čímž se podobá své matce, protože i ta odsud chtěla v jejím věku zmizet. Sarah tu však zůstala a plánuje odjet až po vystudování střední školy.

Její výchova se však neobešla bez problémů. Vždy si se svou matkou rozuměla, ale jakmile začala dospívat, jejich vztah otupěl. Nepomohlo tomu ani to, že se Sarah jednou předávkovala prášky, kvůli čemuž málem zemřela. Od té doby chodí k psychiatrovi a její matka je zvědavá, jak její léčba dopadne.


Menší vysvobození jí nabídnou nově přistěhovalí bratři Kentové. Sarah se s nimi ihned spřátelí, přičemž začne mít blízko především k Jordanovi. Ani jejich vztah se však neobejde bez problémů, protože Jordan začne pociťovat schopnosti, které zdědil po svém otci.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Ta holčina je fakt hezká … a to je tak asi všechno pozitivní co se o ní dá říct. :-/

Další přeafektovanej americkej spratek, co se do všehno sere, kvůli každý hovadině se uráží, ale nikdy neodejde na dobro, protože by to znamenalo opustit místo na výsluní. :-/

Přijde mi legrační, že na začátku seriálu bylo řečeno že chodí k psychiatrovi a musí žrát prášky, aby byla schopná normálně fungovat … ale po pár epizodách se na oboje zapomene a holka se zdá uplně normální bez jakejchkoli větších abnormalit. :D Takže stejně jako s Jordanem, je prostě jen řečeno, že „je divná“ a my to máme tvůrcům prostě jenom věřit. -_-

6.7.2021 | 12:23:16
bloody_maniac

dokonalá

18.6.2021 | 15:54:27
Basim

Miluju jí

29.4.2021 | 22:59:43
xflori01

Herečka hezká, ale jejímu hraní se ještě věřit nedá

webmaster
27.4.2021 | 21:13:39
FValek

Ta holka je hrozně falešná a nadělá tam ještě pěknou neplechu, což je pro seriál asi dobře, pro můj pohled ne…

22.3.2021 | 16:23:27
DC Expert

Sáru chci do postele!

18.3.2021 | 10:52:30

Stav překladu

Epizoda S02E11: Truth and Consequences

cz100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká v 10. - 11. díle

Přečtěte si, co nás čeká v 10. - 11. díle

Nadcházející epizody se zaměří především na dění ve světě, ve kterém se ocitl Superman. Kromě toho zjistíme, proč se Jon-El ocitl ve skutečném světě.

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama