Superman & Lois (Superman a Lois)
94/100 - 21×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Alexander Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Adam Rayner (Morgan Edge), Tayler Buck (Natalie Irons), Joselyn Picard (Sophie Cushing), Daisy Tormé (Ironsova umělá inteligence), Zane Clifford (Timmy Ryan)

John Henry Irons

John Henry Irons

Tajemný návštěvník, který chce světu dokázat, že se obejde bez Supermana.

Sezóny 2
2021 - 2022

Záhadný cizinec se objevuje na scéně v době, kdy se Clark a Lois stěhují do Smallvillu. Zničehonic začne páchat zlo, ale když se střetne se Supermanem, poví mu, že jde právě po něm, protože ten si podle něj hraje na boha, kterého lidé nepotřebují.

Později je odhaleno, že cizinec pochází z jiné Země, kterou zpustošila zlá verze Supermana, a že si nechává říkat kapitán Luthor. Ve skutečnosti se však jmenuje John Henry Irons. Na domovskou Zemi se vydal proto, aby zabránil jejímu Supermanovi ve zničení planety.


Irons byl na své Zemi manželem Lois Lane, ale ta tu padla rukou zlého Supermana. Rozhodne se ji proto vyhledat i na domovské Zemi, aby určil Supermanovu polohu, protože si je vědom toho, že tam, kde se nachází Lois Lane, je i Superman. Kromě toho kontaktuje i Sama Lanea, který byl na jeho Zemi jeho velkým spojencem.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Neměl sem ho na začátku moc v oblibě … i když jeho Doomguy zbroj byla epesní. :3

Ale po sedmý epizodě si říkám, jesli tvůrci neměli od začátku v plánu naházet tam pár klišé, který by pak mohli rozbít … rozhodně se tím situace kolem něj o dost zlepšila a ukazuje se, že tahle postava má mnohem hlubší potenciál než sem si původně myslel. :3

6.7.2021 | 12:06:32
Raiden123

Hohoho … ale im trvalo kym povedali kto je…

Steel Superman… viz film Age of Supermen – animak.

Vsetci ho volaju Kapitan Luthor [,alebo Cudzinec/,no on Luthor nieje,vola sa John Henry Irons.

26.5.2021 | 17:01:33
Basim

Tohohle záporáka považuju za největší zklamání on fakt neumí hrát i ten jeho charakter prostě CW si najmuli blbýho herce. Kvůli němu může upadnout i kvalita seriálu, protože ten záporák je k smíchu.

29.4.2021 | 23:04:43
FValek

Trochu hysterka…

22.3.2021 | 16:26:32

Stav překladu

Epizoda S02E14: Worlds War Bizzare

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 14. - 15. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 14. - 15. díle

Před námi jsou poslední dvě epizody druhé série, které završí aktuální příběh. Podaří se Ally spojit oba světy? Nebo ji Superman zastaví?

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama