Tayler Buck

Tayler Buck

Celé jméno: Tayler Buck
Místo narození: Atlanta, Georgia, USA
Známé projekty: Tyler Perry's Assisted Living, Superman & Lois

Datum narození: 14.11.2003 (19 let)

Tayler Buck je americká herečka, která se narodila roku 2003 v Atlantě. Herectví se věnuje už od svých sedmi let, přičemž se během toho i nadále věnuje studiu. Zpočátku se věnovala především krátkometrážním snímkům a seriálům, ve kterých však hrála jen epizodní role.

V letech 2014–2016 jsme ji mohli zaslechnout v animovaném seriálu Clarence, kde namluvila Courtlin. Poté si roku 2017 zahrála Kate ve filmu Annabelle 2: Zrození zla. Výrazněji se prosadila v seriálu Tyler Perry's Assisted Living, kde v letech 2020–2021 hrála Sandru, jednu z hlavních postav.

Další hlavní roli získala ještě roku 2021. Tehdy totiž byla obsazena do superhrdinského seriálu Superman & Lois jako Natalie Irons. Původně tu vystupovala jen ve vedlejší roli, ale od druhé řady, která začala roku 2022, patří mezi hlavní obsazení.

Foto: CW


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Superman & Lois Natalie Irons 2021 2023 3

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů