Superman & Lois (Superman a Lois)
94/100 - 21×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Alexander Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Adam Rayner (Morgan Edge), Tayler Buck (Natalie Irons), Joselyn Picard (Sophie Cushing), Daisy Tormé (Ironsova umělá inteligence), Zane Clifford (Timmy Ryan)

Natalie Irons

Natalie Irons

Vynalézavá dcera Johna Henryho Ironse.

Sezóny 2
2021 - 2022

Natalie Irons pochází podobně jako její otec John Henry Irons z jiné Země. Zde se narodila jemu a jeho manželce Lois Lane, přičemž oba své rodiče má velmi ráda, protože dokážou bojovat za správnou věc a jsou vynalézaví. Předně je však Natalie po svém otci, protože se zajímá o technologie a inženýrství. Kromě toho ráda hraje na kytaru.

Jednoho dne dojde na její Zemi ke strašlivé události – z místního Supermana se stane zlý člověk, který se rozhodne zničit celé lidstvo. Začne s tím konkrétně v Metropolis, a to v době, kdy tu Lois vysílá živé zpravodajství. Superman ji brzy najde a osobně ji zabije, přičemž její smrt zachytí televizní kamery.


Natalie je zdrcena smrtí své matky, a tak s otcem začne pracovat na obleku, díky kterému by mohli Supermana zneškodnit. Natalie tu svému otce hodně pomáhá, přičemž ten se Supermanovi nakonec postaví. Později John Henry skončí na jiné Zemi, kde se pokusí vypořádat s dalším Supermanem, přičemž věří, že je jeho dcera již mrtvá. Ta se však nakonec objeví na jeho nové Zemi, když ve své raketě přistane na farmě rodiny Kentových.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Účel existence týhle postavy se zdá bejt v tom aby nedovolila ostatním prožít jedinou příjemnou scénu, aniž by ji pokazila tím že nenechá nikoho zapomenout na to, jaká je chudinka a že by se předně měli věnovat jí. :-/

Štve mě každou vteřinu co je v záběru. :(

18.5.2022 | 19:36:02

Stav překladu

Epizoda S02E15: Waiting for Superman

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 14. - 15. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 14. - 15. díle

Před námi jsou poslední dvě epizody druhé série, které završí aktuální příběh. Podaří se Ally spojit oba světy? Nebo ji Superman zastaví?

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama