Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 24×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Joselyn Picard (Sophie Cushing), Daisy Tormé (Ironsova umělá inteligence), Tyler Hoechlin (Kal-El z převráceného světa)

Superman & Lois

Seriál Superman & Lois se zaměřuje na dvě známé postavy z DC Comics – superhrdinu Supermana a slavnou novinářku Lois Lane. Ti nyní založili rodinu a přestěhovali se do zapadlého města Smallville, kde hodlají vést poklidnější život. Toho se však nedočkají. Oficiální popis seriálu mluví za vše:

Po letech bojů s megalomanskýmu superpadouchy, zrůdami způsobujícími chaos v Metropolis a vetřelci z vesmíru usilujícími o vyhlazení lidské rasy se nejznámější superhrdina, Muž z oceli neboli Clark Kent, a nejslavnější novinářka, Lois Lane, musí postavit tváří v tvář své dosud největší výzvě – stresu, nátlaku a komplikacím, které jdou ruku v ruce s tím být rodičem v současné společnosti. Zatímco Clark a Lois vychovávají dva chlapce, tak mají čím dál větší starosti s tím, zda jejich synové Jonathan a Jordan nezdědili otcovy superschopnosti z Kryptonu. Jakmile se kvůli rodinným záležitostem vrátí do Smallvillu, tak se znovu střetnou s Lanou Lang, místní pracovnicí v bance, která je zároveň první Clarkovou láskou, a jejím manželem Kylem Cushingem, který šéfuje místnímu sboru hasičů. Dospělí však nejsou ti jediní, kteří se setkají se svými starými přáteli, kromě nich se Jonathan a Jordan opět setkají s Kyleovou a Laninou divokou dcerou Sarah. Superhrdinský život pochopitelně není nikdy nudný, obzvláště když je tu generál Samuel Lane, Loisin otec, který chce, aby Superman porážel padouchy a zachraňoval situace na poslední chvíli. Jejich idylka ve Smallvillu se proto obrátí naruby, a to ve chvíli, kdy do jejich životů vstoupí záhadný cizinec.


Za seriálem stojí tvůrci Todd Helbing, Greg Berlanti, Sarah Schecter a Geoff Johns. První řada měla premiéru 23. února 2021 na stanici CW. Seriál je součástí většího komiksového vesmíru, který je tvořen seriály Arrow (2012), The Flash (2014), Supergirl (2015), Legends of Tomorrow (2016), Black Lightning (2018), Batwoman (2019) a dalšími.

(Rodina Kentových začíná nový život na farmě. Foto: CW)

V hlavních rolích hrají

Upoutávka k seriálu Superman & Lois

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
martin2

Hrozně nesympatické herecké obsazení,

1.9.2023 | 12:09:06
Brett

Jop, povedlo se jim to. Dobrá adaptace velkého superhrdiny. 20% si nechávám na druhou řadu. :-D

17.11.2021 | 15:13:49
LMDizajn

najvacsie pozitivne prekvapenie z komixoveho sveta. clovek az neveri, ze je to CW.

3.6.2021 | 15:21:22
lubomir32

Docela prekvapil. Uvidíme ďalšie diely

1.3.2021 | 20:24:44
Barbora Strnadová

Je to zajímavé. Nadchlo mě to.

1.3.2021 | 19:05:38
Fredikk1

Za mě teda velmi mile prekvapeni

1.3.2021 | 8:53:45

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S03E13: What Kills You Only Makes You Stronger

cz100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Reklama

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama