Inde Navarrette

Inde Navarrette

Celé jméno: Inde Navarrette
Místo narození: Redondo Beach, Kalifornie, USA
Známé projekty: 13 Reasons Why, Superman & Lois

Datum narození: 3.3.2001 (22 let)

Inde Navarrette je americká herečka, která se narodila roku 1997 v Kalifornii. Hereckou kariéru odstartovala ve svých 22 letech, kdy se objevila v seriálu Denton's Death Date. Zde si zahrála postavu Veronicy a objevila se celkem v deseti epizodách.

Roku 2020 si zahrála přelomovou roli, objevila se totiž v poslední řadě 13 Reasons Why, kde si zahrála Estelu de la Cruz. V této sérii se objevovala pravidelně, přičemž dle jejích slov jí role v tomto seriálu dala spoustu zkušeností. Velmi dojemné pro ni bylo především finále.

Možná právě díky roli Estely byla následující rok obsazena do seriálu Superman & Lois, kde hraje Sarah Cushing, dceru Lany Lang. Její postava tu patří mezi hlavní.
Foto: Netflix


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Superman & Lois Sarah Cushing 2021 2023 3

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů