Superman & Lois (Superman a Lois)
94/100 - 21×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Alexander Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Adam Rayner (Morgan Edge), Tayler Buck (Natalie Irons), Joselyn Picard (Sophie Cushing), Daisy Tormé (Ironsova umělá inteligence), Zane Clifford (Timmy Ryan)

Sophie Cushing

Sophie Cushing

Mladší sestra Sarah.

Sezóny 2
2021 - 2022

Sophie Cushing je dcerou Kylea a Lany a mladší sestrou Sarah. Narodila se ve Smallvillu, kde i vyrůstá, přičemž prozatím chodí na základní školu. Do příběhu seriálu nijak nezasahuje, ale často se vyskytuje v pozadí, díky čemuž se objevila ve spoustě dílech. Prakticky ale jde o nevýraznou vedlejší postavu.

Poprvé přichází na scénu ve chvíli, kdy má pohřeb Martha Kent. Jakmile Sophie spatří Clarka, řekne, že ho viděla na Facebooku své matky. Následně poví, že spolu nejenom studovali na škole, ale že spolu i krátce chodili.


Sophie udržuje poměrně dobrý vztah se svou starší sestrou, protože si spolu pravidelně povídají a tráví spolu čas. Například se společně dívají na filmy, ale Sophie vždycky trvá na tom, že se pustí to, co ona chce. Když si rodina později začne procházet menší krizí, Sophie je poslána ke svým prarodičům.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S02E14: Worlds War Bizzare

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 14. - 15. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 14. - 15. díle

Před námi jsou poslední dvě epizody druhé série, které završí aktuální příběh. Podaří se Ally spojit oba světy? Nebo ji Superman zastaví?

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama