Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 24×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Joselyn Picard (Sophie Cushing), Daisy Tormé (Ironsova umělá inteligence), Tyler Hoechlin (Kal-El z převráceného světa)

Sophie Cushing

Sophie Cushing

Mladší sestra Sarah.

Sezóny 3
2021 - 2023

Sophie Cushing je dcerou Kylea a Lany a mladší sestrou Sarah. Narodila se ve Smallvillu, kde i vyrůstá, přičemž prozatím chodí na základní školu. Do příběhu seriálu nijak nezasahuje, ale často se vyskytuje v pozadí, díky čemuž se objevila ve spoustě dílech. Prakticky ale jde o nevýraznou vedlejší postavu.

Poprvé přichází na scénu ve chvíli, kdy má pohřeb Martha Kent. Jakmile Sophie spatří Clarka, řekne, že ho viděla na Facebooku své matky. Následně poví, že spolu nejenom studovali na škole, ale že spolu i krátce chodili.

Sophie udržuje poměrně dobrý vztah se svou starší sestrou, protože si spolu pravidelně povídají a tráví spolu čas. Například se společně dívají na filmy, ale Sophie vždycky trvá na tom, že se pustí to, co ona chce. Když si rodina později začne procházet menší krizí, Sophie je poslána ke svým prarodičům.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S03E13: What Kills You Only Makes You Stronger

cz100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Reklama

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama